• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26Т-592_42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання (Навантажувачі)

Застосування вимог по локалізації

Торги не відбулися

2 342 900.75 UAH без ПДВ

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: b5a494d83c15451589c89564ba9d0a38
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 8d14b8bd7d9a4918abf0452a0a5bae3b  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 2b0e57975b9e4b388402c99596e9886a  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 8c3fc1ce605f4cd59bc272b9568a9b1f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: a759aa990c4a44638a37253813eeb4d5  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 9113981053104dcd94cf59fc827a0345  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 88aac2d558f74755adfcdc4ccff583ad
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: a8eab3ee82514357b90031df10803ceb  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 3e7c73b9eb3f488bbd739d1ed851e769  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: f5158e6e2a4041fdb80867149d3954b7  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: db735da739cc43dab8cbe426f8650dc3
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 27d1a078c6c94aa1a17a66260c621736  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 7a2e5bdcc4b841f9a5f1fbd5447cf144  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: 4957b81c6f6b4607b5919ccdef765041
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 444050b0e72b457e823722680728a04a  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 50c1b9dba7bd4b68a4b4815344baf6bd
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 306421f37e7848fe9cf09212e8788704  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 12e597a7be7a4f12b38bc336bbb9fb9a  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 8706a05895724263bfbbd9815a04ab50  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: bd4f8517559b408fb18f5cdd3cbcd3f8
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 4a4cd37b4a3c4fc7a5c78230c70fef0e  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 5980eee04f104286a16fb4dcae0ce9c9  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 25896aa8bda342d3989ad1163e6fcd01
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: a75ac8f6ce7f4b42823173caf6242fcb  
Очікуване значення : Так  

Вимоги для участі в закупівлі

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: c600984f78c24847a092bc4f80ad824b
Критерій стосується лоту Навантажувачі
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
ID: 88a6a0d7b00a48b09ef2d2d15daefaa5  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: bd2b0f2fbaa34857803c13489f89b50d
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 687409fa042341369c48ce633f6a24ff  
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 0ac3960c734a4ccfa6e2e494be1f0836
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 7d4870b28670438da5aa216996d6ba56  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 6b044a631c4e48e9a62c0bcd5a5c64e4
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Мова тендерної пропозиції
ID: 179b00d2ccc14bbab38494bb19baad5b  
Очікуване значення : ukr  
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: c8ae3ef5c7ab45feaaf0b9b22c990baf
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Критерій стосується лоту Навантажувачі
Спосіб підтвердження
При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: efcf186654294bb6a5e23703b8f6eb87  
Очікуване значення : 102  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: dd741d3a0c1b451787e3b44e37e951a7  
Очікуване значення : 5  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Детальні вимоги до забезпечення виконання договору наведено в тексті тендерної документації цієї процедури закупівлі та додатках до неї. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається через електронну систему закупівель.
Детальні вимоги до забезпечення виконання договору наведено в тексті тендерної документації цієї процедури закупівлі та додатках до неї. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається через електронну систему закупівель.
ID: 416a24c4b47e484c99710c65f3e957b0  
Очікуване значення : Так  
При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: 2d78ff033dbf4ec0a499f0f12b02943b  
Очікуване значення : 102  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Документ
Детальні вимоги до забезпечення виконання договору наведено в тексті тендерної документації цієї процедури закупівлі та додатках до неї. Забезпечення виконання договору про закупівлю надається через електронну систему закупівель.
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: 0a38732137b04b3bab063ca760eacf09  
Очікуване значення : 5  
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: b8cfb4ca67004d45978b3fe82b6b86d6
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.07.2026 10:27
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 811405aca2964111b3fc24db9ff1937c  
Очікуване значення : 90