-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-010846-a
Торги не відбулися
83 333.33
UAH без ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: dc01a0fbf4e64fdd8e3ed70644deb97e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: 9c8f87fd076e4645a90972ae7300a921
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 5d65da41429c44cd9769354485a386a4
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 10d8f935edce460c897a276853e52ba2
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: a4d264aa370848f9aff27947f1127299
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 1e43f1cd7af44ff88b12232d23d50368
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 90df91cc69ac4c5882ddd59976a2ed99
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 5cb62d74492742bbad531108f637e0bd
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 3fa86f43671b41a6a436a60dddef39b0
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: a01a85755d6746a49574e60068346842
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 6725ac7c23564ea6a82c8b4cd1179898
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: c67af5e104a343589868d6d03df89088
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: aba0290b49f44e2084c0ae3a1aa21c1a
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 855fa0f6a7324f038699b2b3707b7ae1
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 85a08dedd7ee4f24875d92c8367d9c85
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 92b5e4e1983648bca45378f37dbe5adf
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 4f203c3df2424beba13688ce7c2beda4
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 75cfe61306664f26b74ae962707bb218
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 055b22d74df84424aa465350deab1112
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 9f9bb276282c4aec8e904ba7da1193bd
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 2987562a1ddd428c93d3898face7774a
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 8cc92a0563d54153891ca7af914eb5d0
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 77d2f24f3f2d4a269c61bd1f4c0b05a7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 18192b10371744beba60ceadb552b9dd
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 337372b247b4485bac5b0f0d0df4e22f
Критерій стосується лоту Ноутбук
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
ID: 2a4a9e1c7b87444684655af4813ce903
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: c28a3e7481214cfda88a9b839ff9eaaa
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 0f504391dc634731b960260d94f047dc
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: cb438e2d532a465792269a7935fc08ef
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 9b765fdf13f5428190f1da5dfb43d4a7
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 767f6aceddbe4909a3b235272eea51fe
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Мова тендерної пропозиції
ID: d335d29daa2e4ee2bc226a428e5cfd90
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 0fb29213ff3d4d6d83460d3518ff7049
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 23.07.2026 16:31
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: c4cf198ea5ce4ece99f0ccf2b29f9f8d
Очікуване значення :
90