• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з встановлення обмежувальних стаціонарних стовпчиків нержавіючої сталі в м. Обухів Київської області

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 8fc22771045045e28c5a760464224242
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)
ID: 19fdc9bbe0b14bc1a5dda13ab5e4e66f  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 5ce37664b259446bb6726d34cb6f3249  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 2c3d6ef7490441a2afa483bf42c5bdd9  
Очікуване значення : Так  
Наявність антикорупційної програми
ID: f626ab8628c84b4496fcfa0ab9c0fe01
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 766314ec48f8472083ab0c698717d09c  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
ID: 78d1ff347ab04b00b778169d8afee0fe  
Очікуване значення : Так  
Порушення справи про банкрутство
ID: 8631ebaa3c464c74b93e6a41b6ce5304
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 0c5460eece9c4a2ab03aa97f444e6a0a  
Очікуване значення : Так  
Вчинення корупційних правопорушень
ID: ca0053f544f84e3d882d84f0f796870c
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 1d7d2b7556064d7bae5e227082a18465  
Очікуване значення : Так  
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 6ae78f15575441adaf66423b7275ce8f  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: bc904e258bba4f6986ea1568c0439be4  
Очікуване значення : Так  
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 297bb7a674b14695bb7eeb598f486cf1
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 11395430954f4eebaebed9056b5bfaa8  
Очікуване значення : Так  
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: e96d26e6f2c34416b2135e349cd22ca0  
Очікуване значення : Так  
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: d96b5cee5730474cb2bd83b62dc02cbd
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 78a6499dbca04ff3aeb27a10bc986b84  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 3cf0f51516304d8480c2343aa613f88a  
Очікуване значення : Так  
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 0ee845c4b56d49b9884c2fa978dcf741
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації
ID: a301f01e4fac4669881ac31117ddeb24  
Очікуване значення : Так  
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 50d57035be0140eea1d7f027a3e90c91  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: 7b426108550c4e25aae48f85d87a57c3
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 8dd7c49e19d14f75907dec03f9737c17  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: cb88574d5c95454a9a00f43bf1c44020
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4c1ab05241834deeb70d548a388dc55e  
Очікуване значення : Так  
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: afd49254629c479d9192cc9f6b01fa0c  
Очікуване значення : Так  

Вимоги для участі в закупівлі

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: 9abd65dba9404af3bfb8c5495963c5d7
Критерій стосується лоту Послуги з встановлення обмежувальних стаціонарних стовпчиків нержавіючої сталі в м. Обухів Київської області
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
довідка
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази
ID: c82d3502015b43ab931a2e40d968ab00  
Очікуване значення : Так  
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: 0dee99a3b28145a7a14a937199806d2f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Критерій стосується лоту Послуги з встановлення обмежувальних стаціонарних стовпчиків нержавіючої сталі в м. Обухів Київської області
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: d5317fda101b4b00a84a2486a70d2778  
Очікуване значення : Так  
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 54b0688e59074d1db73614b902f12d55  
Очікуване значення : Так  
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: b2f17936e3914bc9bbbd1126dc4302bf
Критерій стосується лоту Послуги з встановлення обмежувальних стаціонарних стовпчиків нержавіючої сталі в м. Обухів Київської області
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
довідка
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 7a0cc44bba94465bb49748215c5e6d86  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 7d74f859c890427fa73fb0ff2c1ab907
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: bc494c99650449eb8dd86b72b337aa36  
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 7a734ea4ce4b44f096367254f39ea239
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 952448341e514278b5142b259e578119  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 96202c6b06e54513b0fbf5d407c8875c
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Мова тендерної пропозиції
ID: 10a5d32e91d6438e8e1df7172bff24a5  
Очікуване значення : ukr  
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: f4f878c2358a497696a2ece9c8e54bd0
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 29.04.2026 15:11
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: be13d5dcbd4942b59a0b3d41622f2ee9  
Очікуване значення : 120