-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Контрольні штами культур мікроорганізмів, реагенти та диски для мікробіологічних досліджень» «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015 33690000-3 лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-013749-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: dea13245320549adb2237aee2abd6b6f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: cdf1595a01c545bc9ae68dcb189ba609
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 5f01aba11c264195b0eca4d860455f7c
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 15bf2cf07cc044a1a3fe3dbb1af8a738
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 376f5e594e8e4f36a090da1df8c6916b
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4c49f94569f24c209f07e970b1475a4b
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 6e26fd59f9c64e39b993873a22009cc7
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: e06540144e3e44888423db1e16b3196f
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: d2bc3cdf290a4289a3abeb693c98680a
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: f60d0f4c44ad4a938e0adbdd0481274a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: fb57649f0bf246d3b2eb0dad044b80bd
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: d934b6bf1c0b424ebbaada0889f8927e
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 826433b0aa5d466391c6895b51c3390c
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: f9d6e21da6384ae29d4ba38d197fb4fd
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 215827fe563d4c42a85e608e1fa4931a
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: db23f15283df40bc8ec4934aa074c4f1
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: da83d0cca77a49c78e6f4e9d9c4a679d
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 96da117654aa44b5bcac44177c245763
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: b462cc657a6545a7bd0e8d187a7927fd
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 6dedaa13226a49e8b5fac130ed00e7e5
Очікуване значення :
Так
Наявність антикорупційної програми
ID: 2b4e6b6c191e46068b34d7501ecacdfa
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 8e51c21152bd468bbbac8ac3e411db71
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
ID: e5ad187e7a73473caad6c4775332552a
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: dfb0bf4888b54391a7857bb6d7428d0b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: a9f93cdd751249a9ab5a005f9175dacb
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: e3634e2e94eb4ceab7419dff4fe581b1
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 7256118fcb324961a1f4d727ffd934b2
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: dcd52111b16946ed91dd5b4697fe3b27
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 6f052d231dfb4910a26096a7311c92f7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 6b530f7528e64a9f980028e763b21336
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 41dd16707ad9429382b3307054779999
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 6c3aab7eaf4d400fac14c310bfe433d0
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: cd68b2a4eb874c6b82be94a03ec8c5a4
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Мова тендерної пропозиції
ID: 50048235063e4e42b3acbbeb622720ce
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: f790d2e8379b4846a23357e826a60f69
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 02.04.2026 18:32
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 091b4726eb62447dbe6124b1c4ff6bf7
Очікуване значення :
90