-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-011550-a
Тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою, деталі п.7 Розділ І. "Загальні положення" тендерної документації
Завершена
454 710.00
UAH з ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 4dddf588c006438bbb08a98d32ed9408
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 37d4991f9fe34f879e961ada4393048e
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 8b1800af14cf411881f2d3f32ec3f901
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 55fe5dd81d214ed485dcb75f8949aaf4
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 717b71b61867431b8229a2f6c93a4ccf
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: c752473a42fe4842aac6b46a348d86e9
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 6451f6b655dd464885b057bfe89a8b9c
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 58c0f47d4f4c4171b53706fbab803675
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 6a14a38c25194d718a50a44880df3e26
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 087bdfd8264742afad08b120ccb96b8f
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 266f484411264a78971df405a5d1c07a
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: fc45e3b24f314399a4a5dfab521c46ca
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 146a283d54324089a6e3690ebd699b49
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: fa1249726d364d7b8fe56156aa7e377b
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 228414b1ff2b4e07aa146bf893744f11
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 41a1a1983c2346f6b094e39c2ed59efc
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: a116fe09e262481da951889c9bbc8793
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: f24790a93f2e414894e038828a06edc0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 2fb2541ceb9942d093a9f938151887be
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 26670c3b6f7d4c31ac9990195002353c
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 6e8e6fdef1f24c85a77bc6c8969c2a48
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: a4d6dd2376e34e1291e42c2841e97ed5
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 35fbaad0ecd74b56a91e3336159d392b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 0bbfaad5728347e6a000a1fb0dc63a0f
Очікуване значення :
Так
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 77504c3825a44dd1bdd69fc960184883
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: f39904061f14473a9e434a5df9526c7d
Очікуване значення :
Так
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 22059bb2f2724dcbb4f8910f4642ca32
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Мова тендерної пропозиції
ID: 8f0b786638bd4087a6b29333aca33a2e
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 449b5302630a4a5e91e25197afb72480
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.03.2026 15:42
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 79cda1b34ca1405fbc44f10788c87cf3
Очікуване значення :
91
Мінімальне значення :
90