-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Риба заморожена першого сорту (хек)
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-003268-a
Львівська обл., Закарпатська обл., Чернівецька обл., Волинська обл., Хмельницька обл.
Завершена
5 955 480.00
UAH з ПДВ
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: 1508d076499c4f308439356fc4dd102f
Критерій стосується лоту Риба заморожена першого сорту (хек)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.03.2026 10:49
Документ
Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції(Пропозиція учасника обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення пропозиції, яке має бути подане у виді банківської гарантії в електронному форматі. У тексті (або колонтитулах) банківської гарантії має бути вказано посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. При цьому, зазначений у тексті банківської гарантії підписант має співпадати з підписантом, який наклав КЕП. Забезпечення пропозиції повинні відповідати формі, затвердженій Наказом Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського 10арства від 14.12.2020 року № 2628 «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» з урахуванням вимог цієї документації. Разом з банківською гарантією необхідно надати копію документу, що підтверджує повноваження особи, яка підписала банківську гарантію. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням кваліфікованого електронного підпису особи, що видала такий документ (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Файл електронної гарантії подається у складі пропозиції у форматі, придатному для перевірки накладення КЕП уповноваженої службової (посадової) особи банку-гаранта на такий документ. Реквізити бенефіціара: Назва: Головний центр капітального будівництва, реконструкції та закупівель Державної прикордонної служби України код ЄДРПОУ 23311317 Місцезнаходження: Україна, вул. Ялтинська, 11, м. Київ, 02099 Строк дії банківської гарантії має бути не менше 90 календарних днів з дати кінцевого строку подання пропозицій. Розмір забезпечення пропозиції 59 554,80 (п’ятдесят дев’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят чотири гривні 80 копійок). Пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням пропозиції, відхиляються замовником.)
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
ID: 087cd78c6c3a40c4a2b98c52ecc005d3
Очікуване значення :
1
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 9d199fc1f749493c968d88b22175d760
Критерій стосується лоту Риба заморожена першого сорту (хек)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: 30 календарних днів.
Дата створення: 11.03.2026 10:49
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: 734def09df6c470c9faba0fa34a76f1d
Очікуване значення :
30
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Переможець спрощеної закупівлі не пізніше дати укладення Договору про закупівлю надає забезпечення виконання договору (в паперовому або електронному вигляді).
Вид забезпечення виконання договору про закупівлю – банківська гарантія.
Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю по кожному лоту складає 1% від ціни договору.
Інформація для оформлення банківської гарантії:
Банківська гарантія має відповідати вимогам положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 №639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за №41/10321.
Реквізити бенефіціара:
Назва Замовника: Головний центр капітального будівництва, реконструкції та закупівель Державної прикордонної служби України
Місцезнаходження Замовника: 02099, м. Київ, вул. Ялтинська, 11
Код ЄДРПОУ: 23311317
IBAN № UA038201720343100001000009841 в ДКСУ м. Києві
Гарантія повинна безвідкличною, безумовною.
Банківська гарантія повинна діяти протягом всього строку дії договору про закупівлю та додатково 30 календарних днів.
До банківської гарантії додаються копії банківських документів; документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписала гарантію (витяг із Статуту, довіреність, тощо), завірені банком.
Банк, яким видана гарантія, за офіційними даними НБУ повинен бути платоспроможним та не знаходитись в стадії ліквідації.
Усі витрати пов’язані з наданням забезпечення виконання договору про закупівлю здійснюються за рахунок коштів Переможця.
У разі якщо Переможець є нерезидентом, він може надати забезпечення виконання договору про закупівлю у національній валюті країни Замовника - гривні в еквіваленті, що перерахована на дату оформлення банківської гарантії за офіційним курсом Національного банку.
Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю:
1) після повного виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю;
2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним;
3) у випадках, передбачених статтею 43 Закону України «Про публічні закупівлі»;
4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин.
Замовник не повертає забезпечення виконання договору про закупівлю та має право вимагати платіж (повну суму гарантії):
1) при односторонній відмові від Договору з ініціативи Замовника у разі порушення Переможцем строків постачання Товару;
2) при односторонній відмові від Договору з ініціативи Замовника у разі поставки Товару неналежної якості;
3) при односторонній відмові від Договору з ініціативи Замовника у разі повідомлення Переможцем Замовника про неможливість виконання своїх зобов’язань за Договором, незалежно від причин їх виникнення.
У разі невиконання або неналежного виконання зобов'язання, забезпеченого гарантією, бенефіціар має право протягом строку дії гарантії звернутися з вимогою до гаранта про сплату коштів відповідно до її умов. Підставою заявлення вимог до гаранта є настання гарантійного випадку, визначеного договором про закупівлю.
Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти — перераховуються на рахунок таких замовників.
У разі неподання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору відповідно до вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі учасник, який визначений переможцем спрощеної закупівлі вважається таким, що відмовився від укладення договору про закупівлю та його пропозиція підлягає відхиленню на підставі п.3 ч.13 ст. 14 Закону.
Дата створення: 11.03.2026 10:49
Документ
Банківська гарантія забезпечення договору
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: 64a0574de7164da28bf082d9d636ff1c
Очікуване значення :
1