-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень будівлі Місцевої Пожежної Охорони с. Шабо, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського район, вул. Леона Шанцера 14 а. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-009212-a
Торги не відбулися
1 341 324.00
UAH з ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 7c362e45600d4eff861c4357fb9b1e45
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: c076c0b684384637a63db923971c2928
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: e5197562bdbc4ef6a51474ae64cd0de3
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 42cb2e3877ae40bd8f7c2ec1051ee476
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 7b4de4c068254bd99a5bef02675dc37f
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: c4c7aad89ce649bc9b4b87caaf51d3c9
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: d5822a30720c496b9a5f988d066228da
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 7bf0ff54ffea4638aaae61086afe7190
Очікуване значення :
Так
Наявність антикорупційної програми
ID: f62a464bc994440a93156001b3122fc1
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 3ab9d3fff2494e8f8c49039e150abfc5
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
ID: 33071532668f45b39bd97992a2b21b0e
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 0b1d721950ab4fbd8fc70bee34e9f111
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 158072dc022242c88e2f836f86f3598c
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: ca27cb19b885401c94883617da8cb3ce
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: bbb1b00368a24dab8b528f1cd34b2fcd
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 8da52624c69b44809367955ffc86e0a0
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 1949cdb894dc4063834abeec690bd78e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 0929dc4e80e1415697b195d528bfc341
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: fff6fdaa6784416aa94b08cb318b7802
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 7fa9dc1ebe29420981939a7e9a4cb19a
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: b3a3cd8087464b72996173aceeaf9e85
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 2d7923c1aba242858d309b5d591f13fb
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 5f4300d6ff9845af9120f45554bba269
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 592d6c7245884f97b45d1fd12a428ff4
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 9ae463b17e614d97bc5fe29515cb4a2e
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: b75d9c29525b49dab40908273240952e
Критерій стосується лоту Капітальний ремонт приміщень будівлі Місцевої Пожежної Охорони с. Шабо, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського район, вул. Леона Шанцера 14 а. Коригування
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 5f15954204d14da8ab9a4ede9dc2ff7d
Очікуване значення :
Так
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: 46c7ead92800438c9c5657b0bb7f37a2
Критерій стосується лоту Капітальний ремонт приміщень будівлі Місцевої Пожежної Охорони с. Шабо, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського район, вул. Леона Шанцера 14 а. Коригування
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: 23bd5b279d9d480f92207be5a85fd961
Очікуване значення :
Так
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: e5562336549047ab9520c1e0e5f2fce2
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 2c77bffa2ce8466b840fbdfaec52817c
Очікуване значення :
Так
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
ID: 88a05a689f1d44e3ad73339198752018
Очікуване значення :
Так
Наявність фінансової спроможності
ID: 780f30bbec0f4a148a5637fc39f2391a
Критерій стосується лоту Капітальний ремонт приміщень будівлі Місцевої Пожежної Охорони с. Шабо, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського район, вул. Леона Шанцера 14 а. Коригування
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Наявність фінансової спроможності
ID: 44101e43e9be46589bc1a3c59d29b6d2
Очікуване значення :
Так
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 6a4771d782ce45d4968cd033e09ee1b3
Критерій стосується лоту Капітальний ремонт приміщень будівлі Місцевої Пожежної Охорони с. Шабо, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського район, вул. Леона Шанцера 14 а. Коригування
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: b83c3f7c28624ceabd8e66325368bd68
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 10a4d72d54d140ad97c5c657570b6cd1
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 84f41391f7e44cdb9c5cd583851a58e1
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: a043901744ef4533b52aa26d093b05fb
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: fd58813ae0664ff3a86513db8652494f
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: b60e9c4a1e1d414489fdc2a3f78806ca
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Мова тендерної пропозиції
ID: f877f1e168074f96ba14e6f2b5737a95
Очікуване значення :
ukr
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 117b189e97374346b3d291c03cc25a52
Критерій стосується лоту Капітальний ремонт приміщень будівлі Місцевої Пожежної Охорони с. Шабо, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського район, вул. Леона Шанцера 14 а. Коригування
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Документ
Банківська гарантія
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: 4f3788449bac433fab2864fe7e023a10
Очікуване значення :
5
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: 09e3468c604149faa909fc9ed8cdfd85
Очікуване значення :
30
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: b9d0828592df4a8999811e79bf873412
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 13:52
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 9f00ffe16aff4ef28e4b283da5c16e68
Очікуване значення :
120