-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-002572-a
Завершена
62 500.00
UAH з ПДВ
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 9964707c732c43b2bd5238760202d91a
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 8c76095c444b42b9af99525469c1fe35
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4990f1fa4a0c4bd897d635695020a387
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 26ae7d28683c4724afa37ea8887d2e59
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 1b12a690d44042f6aff38a048a51421b
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 137cbc5f8bd54c678a0e829b7fa40bcd
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 992f8dbe28cd42a98fa5924c07d72d5b
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 9b7d4f9fa29841be943d3b788c007c98
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 58dee735b87d44cc80c7e466fd654b94
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 4e6e8c5738a04265902051ffe27e4f76
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: c73899cd742c4523954f0a5854b97139
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: a575df9275f54586bc3c4e729fa11958
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: b2513c4d92b04744905aa71dc74a9145
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 37583c9637914340bd13f890a178dfe9
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 704d6388394a40b3b1438f67ac9a16ea
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: c2496122545149f5bc7ef1b61dcd2ef2
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 91acfb81360d4879ad4b6f7f3f41577d
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: eeacacf03ae14521a4d05bc705c91f4d
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 158b306eb95749d2ab7678219aad8a4a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 6e4dac69421e4c578dc00e1d9f1e43de
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: c68fd398aa4442b8adeca9189ecd06a0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 4cdae522fc6242afa0a8ae92ed677f5c
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: d8600b34c15d4701b989d30dec0413a4
Критерій стосується лоту Абразивні вироби
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
ID: e427ecdbd02449aeaf6329ced4491a56
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 7e934e7867264b99a880f13df245a5d6
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: d80aa4a5e1fe4682a70508ab24ff5151
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 52f0e68b3d6e442d9e24c9b5aad86f16
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 89c753e9b707451f901c33fa1cc36f6e
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 97baa5ca24e44c0ab2d4b5559bec8f8a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Мова тендерної пропозиції
ID: 97ede6bed7bc4b1e8c3bbf7f6de413ae
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 67ec8acf10f54fc69a82b55f06c57d39
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.02.2026 10:15
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: 3a1dd459600744a5b45eca0c06b8090a
Очікуване значення :
90