-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заміни світильників в адміністративній будівлі Вінницької обласної прокуратури за адресою: м. Вінниця, вул. Монастирська, буд. 33, за кодом ДК 021:2015 – 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2025-06-30-009889-a
Завершена
187 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 935.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 935.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 820a40b0dc214886bac3d642ea7a5a14
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 1b709bcf018947ac9b4867909e32000a
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 3b61a9b2b7bb468ab6b5a9af9618a99c
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 5542dd4eefc94b978e37b4e5d7618514
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: a255355f64474f1f9aa57f6c677af53f
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: c7136160b7bc43b0a9343533849e2835
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: b62c0b37364f49a4967ec87be4a6bd25
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: a70c44c7104944c18678785e1b00d0eb
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 08a4431d738b46488573036f02202452
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 6967025b2672445faaaa3d41f10eefd9
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 8858d689a70a43d0bdf0a2dcf205c79c
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 8b406157a4e44287b035cadbeeef3da2
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 6eefb5623296414a940adada511d61db
Очікуване значення :
Так
Наявність антикорупційної програми
ID: d369b848e2a74ff79b647b97c187806b
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 8850d31b1e0a4e128e89aa13b059fe25
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
ID: 9c23d68c30524ab4991330dcc4df29f5
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: a07c2a61a4714ad4b8255c3567e66257
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 6c9ea481fa654670a1813846e8ebcbe3
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: a4cf01a7aa894d8fb33fae69ac00ad72
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 939592f2427b43e78875f390f38b76f6
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 18c426a2f34c4ac78b5a84ff7bfe3068
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 8c6e8a2ea1754510b817667325db9cc3
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 50f837e33e0f4532936f0e4a22deefe2
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: b99f94f3dc3d48f99f5e41ff69005962
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: ad5ac8866696457d91187b4f8170978f
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 6ae061c3ab224cd7830bcbf9ea274b67
Критерій стосується лоту Послуги з заміни світильників в адміністративній будівлі Вінницької обласної прокуратури за адресою: м. Вінниця, вул. Монастирська, буд. 33, за кодом ДК 021:2015 – 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
ID: c6ed049465fd40689471ea69c4be8fac
Очікуване значення :
Так
Інформування про субпідрядників/співвиконавців
ID: 1159aa5228b746589fc8f1006bfd36e8
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Обсяг залучення спроможностей інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців складає % від вартості договору про закупівлю
ID: abc964c3f91544879e03dafae8f3fda0
Мінімальне значення :
1
При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Учасник закупівлі спроможний виконати обсяг передбачений закупівлею робіт або послуг
ID: 86a037db5ec349078ae0b5ad33ee487a
Очікуване значення :
Так
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: 9c57713f5acf4fa7927b56b944a72231
Критерій стосується лоту Послуги з заміни світильників в адміністративній будівлі Вінницької обласної прокуратури за адресою: м. Вінниця, вул. Монастирська, буд. 33, за кодом ДК 021:2015 – 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: ea7facb34b434a0997a7add05033b190
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 9cd8de24a8e940d8b0e63d7fc5baab19
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 7e5d748c55f640aba44ee5dd86fa4801
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 774829d7713844b4ae71589f37f11a6b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Документ
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 8a2a3be2041b4e4e89081d77c52edd73
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 106a11cc160a4b2db1397dfe259d4f65
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Мова тендерної пропозиції
ID: 97eb650f75194ae2b93ed7bf3fbada05
Очікуване значення :
ukr
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження
Строк дії тендерної пропозиції
ID: 785abc2ec677470480b849f93ad80dc7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.06.2025 18:27
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій
ID: c6a2e4d2e6ed4cc49998e2f2fdec8ec7
Очікуване значення :
120