-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44810000-1 Фарби (Фарба)
Тендер Prozorro UA-2025-01-30-015780-a
Технічні характеристики та вимоги до предмету закупівлі надані в додатках
Завершена
28 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 140.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 29f11c71e092457aa178e7cbaf7c5cb3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: e4f08882c14e45a1af67c1b13399d09b
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: f22898f50e2147f8b5d57686e77b2541
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 72fc5b67b9e24559b6bd95c74b1c000e
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 778a7b8bc6f3434baf79a63c2a9f06cf
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 59481dd4045b40b0b9e346251ce7c07f
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: f1df46abcaca40b3a723a5ca7c69fabc
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 0e89cf0f867947198bbfac55b9c5a8da
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: ba48717f5a3e44b08c1603776f4c139b
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 75d257a521914beea032ed6fd37caa69
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: b353bb131b9944b8ad957e8f022ea2b0
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: f20a1c3f0cb74bbaa63aed44c082d044
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 4b008ecc36a349f4a4e23cd33490c015
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 0ccc7d2a28ce4be1bd9755e8e4c559b7
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: b87da8d6a6c448c5a5533b5f459e2af5
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 07e0f23f69cb455ea9b176570eb04a6e
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: e0eeac460c714369bc56a8ef80d29f8c
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 74daa40733ab4cb895578b7945905670
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 9f39eaf31dd04c72a6585b9f96beb6cd
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: e74e36fa5a4d4237b785f110349f22cc
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 9d66f93fef134665a828f05b111ca351
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: cb1bf9edbc114443ab35c240a1bf65ac
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: ccea0a410b654cc7a565e4132cd22b50
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 16a4cd31015c46029027744c6f4a9193
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: dc8cfefdd4f146558f796c1b61700558
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: f9e6ac72f1434b24a41aff5135b2fd74
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 305de064fb514ff89dd910537d6f121c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 17:17
Мова тендерної пропозиції
ID: da78aa30dd354c15a1bb02fdb1144ed3
Очікуване значення :
Українська
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження