-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-01-30-015416-a
Торги не відбулися
1 781 610.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 908.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 908.05 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: f3e97eea0c524114bb707b7b764c0c02
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: b9b16ea2daa7414ea62bf8370962945d
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: bc8e98cd87264b91babe6fb93a606d4d
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: d7570531a317470889a6f8269d353bf5
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4bf691ec333e4646b2a807fbddad66d5
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 089c9bb40965441eaac4e0871c99c410
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 9dd5c9d4ab4b49b2831def73b0a17450
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 13a94914eb0c4c4dbfe350df61ac4834
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: d7195b13f0fa451a8149f1a6aadf3671
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: f6e070d59d3b4e148b77aa90b03acda5
Очікуване значення :
Так
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: 4872314e20344cafa4912852a46a2795
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 7be5e8070d4244eab60e97246dcc23e4
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: d02e7a7d72184a80925726fed7fbb0e7
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 9aef421061cb4b138c42239661af3e77
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 2d2aec6a8d8a4e1fbd35a7d865f39b8a
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: e9e2593c1ec843f79c405cb0c8393227
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: a250b1409b7d405eb74d08ba30e0d2c2
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 57d6b7f291f14d999c4121e8e990b01a
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: e6fa0901fafb41528ad8c2c49ec359c0
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: df3c42ffe1d24d6f8db4742e744aa8ae
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: ccf6dfce693e4e7197089c0b6330b3c0
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 16f5fd147bcd4d409b3d60337272e6ab
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: 52a64edfe7994723a8046e73177c530a
Критерій стосується лоту Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Документ
Наявність досвіду аналогічних договорів
ID: a925ed87e5bd4e0584fa09a68cb711d5
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: d4e675bd85814a70b7579678f1cd0a7d
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: ffb9868bb7c74afebbec984c3a279c3a
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 1ed31d5edb9647688b54d82d1b5a9497
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 993071391091467da3eba7a97600f23d
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 66df88316023443f85250071f19bfec2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 16:56
Мова тендерної пропозиції
ID: 30ec8e2529c347bd8f4512e42b98dfb3
Очікуване значення :
Українська
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження