-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішніх електричних мереж та устаткування електрощитових в будівлі Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 29
Тендер Prozorro UA-2025-01-30-013158-a
Завершена
287 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 437.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 437.50 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення кримінальних правопорушень
ID: d1e89669f1f84e18bdb031a55870be1c
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: f42558b053274a3db5d89a97fc8a35d4
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 37c4d9792162446cb8292751bf401efa
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: ffafaca214404afc92734b4da7008e0e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів
ID: 6242946fa5ee4f15a5987e1efb81a29c
Очікуване значення :
Так
Вчинення корупційних правопорушень
ID: ffd668cdcbe54ccba0406dfe9af6a8fe
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 65eb61c5c2a4478a86c5c902dfa5dc16
Очікуване значення :
Так
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 3b2c14fa71c14a17abddcee69c565e98
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 4d1cc930ccb74e468245f9c6fe00a7c2
Очікуване значення :
Так
Наявність антикорупційної програми
ID: f5c9ef24646e49f3827ef1fb3691ebc0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 9f7a43cf261d4f17a296c95fc7db3582
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми
ID: 93d7ee2ed90242598c6cc23671a734b8
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Порушення справи про банкрутство
ID: 86d1afb5d5974a25a80f18bd45112455
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 144d1cd95bd947899b8a6e72fcf7908a
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: a2cedd03db794c368d81d4e95c59e403
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Юридичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 42a39a0ffb004db5856499697caa46ea
Очікуване значення :
Так
Фізичною особою підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: f28cd2fa876d49b7beb21d6d3a4a6ae8
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
ID: 3416de5829d04554a5ce5952197c6e15
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 20c0d8a4fa7c4b8b89699b427df0d79f
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: a58cb7cd808041b89dd2292d3bb7a21d
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Нерезидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі є нерезидентом
ID: 5b5c559d75ab4c03b1210d47b710dc3c
Очікуване значення :
Так
Резидентом підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
ID: 22f823b21cf747fa87df9e24227ce8a0
Очікуване значення :
Так
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
ID: 514baa25f75147b48f52619db5b9bbd8
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
ID: 55e87eb70e754f5787af30b8876275a5
Очікуване значення :
Так
При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
ID: 4e59b802746440cbb7f80e5e37fdd50d
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність досвіду виконання аналогічного договору
ID: ace08d911af64bc6b6a6fae43417a112
Критерій стосується лоту Послуги з поточного ремонту внутрішніх електричних мереж та устаткування електрощитових в будівлі Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 29
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Наявність в учасника досвіду виконання аналогічного договору
ID: ac22ee0ced3246f6abf3cdb204ac8aa9
Очікуване значення :
Так
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 585a5a6e93024486badaf1a9523a991e
Критерій стосується лоту Послуги з поточного ремонту внутрішніх електричних мереж та устаткування електрощитових в будівлі Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 29
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
ID: c75fcbae4b0b450d8e1c38918554586d
Очікуване значення :
Так
Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: 2e02e34785fe4d3d8f70c9521623ad0a
Критерій стосується лоту Послуги з поточного ремонту внутрішніх електричних мереж та устаткування електрощитових в будівлі Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 29
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
ID: 42d8d5a0f74440d4af37b5f5c87d8384
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 86e79d2b87d340ac992ca45d37535ed5
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 01701e2bdfaf4125930a02db3059e1bb
Наявність впливу на прийняття рішення замовника
ID: 7236ab37c7524ea38a87a9c14a6527b3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 901497f9da764795855b6b9acc7021d9
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови) тендерної пропозиції
ID: 101005fc3a0e4566a7114ba5b9ce0398
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Мова тендерної пропозиції
ID: 5b78486e696542469390a065fb844a32
Очікуване значення :
Українська
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: 01645113f92443738a5cdbc062d1b0e5
Критерій стосується лоту Послуги з поточного ремонту внутрішніх електричних мереж та устаткування електрощитових в будівлі Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 29
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Під час здійснення цієї закупівлі відповідно до Особливостей застосовуються положення статті 25 Закону з урахуванням положень пункту 47 Особливостей.
Розмір забезпечення пропозиції може становити не більше 3 % від очікуваної вартості закупівлі та складає: 8 625,00 грн. (вісім тисяч шістсот двадцять п’ять грн. 00 коп.).
Строк дії забезпечення пропозиції складає не менше 90 календарних днів із дати кінцевого строку подання пропозицій.
Вид забезпечення пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з пропозицією.
Банківська гарантія повинна бути оформлена у відповідності до форми забезпечення пропозиції та вимог, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиці/пропозиції» з урахуванням Особливостей. Строк сплати суми гарантії: протягом 5 робочих днів.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття, видані Банком-гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта. Грошове покриття передбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Банківська гарантія подається в окремому файлі (архіві) у тому вигляді, в якому гарантія була отримана Учасником у банку. Разом з електронною банківською гарантією Учасник надає документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписує банківську гарантію та ліцензію НБУ на право здійснення банківських операцій. Ці документи повинні бути подані у вигляді сканованої копії з накладанням КЕП Банка-гаранта.
У випадку, якщо підписантом є не Голова правління, то повноваження особи, яка підписує банківську гарантію повинні бути підтверджені сканованою копією відповідного документа гаранта (доручення, тощо) з накладенням КЕП Банка-гаранта.
Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок Учасника.
Інформація для отримання банківської гарантії: Дніпровський ліцей № 137 Дніпровської міської ради
код за ЄДРПОУ 24444766
місцезнаходження: 49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Василя Барки, 29.
банківські реквізити: Держказначейська служба України, м. Київ
IBAN: UA 38 820172 0314 281003302041259
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: bfea687f66f84148b0b05c0a3d37387a
Очікуване значення :
Так
Забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 5f270e1180d14741a653719992817b9d
Критерій стосується лоту Послуги з поточного ремонту внутрішніх електричних мереж та устаткування електрощитових в будівлі Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 29
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Детальна інформація зазначена в п. 6 «Забезпечення виконання договору про закупівлю» розділу «6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю» Тендерної документації.
Форма забезпечення
ID: 1a981824fbf3414cab1b0456ebce2622
Очікуване значення :
Гарантія фінансової установи
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Детальна інформація зазначена в п. 6 «Забезпечення виконання договору про закупівлю» розділу «6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю» Тендерної документації.
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
ID: fbe4314ac70741098f1ec0e0a59a1005
Очікуване значення :
30
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 30.01.2025 15:44
Документ
Детальна інформація зазначена в п. 6 «Забезпечення виконання договору про закупівлю» розділу «6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю» Тендерної документації.
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
ID: 33df8cafc76b4252a937e6644f996095
Очікуване значення :
5