-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-015828-a
Завершена
93 040.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 930.41 UAH
мін. крок: 1% або 930.41 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: a923d4ab008f44e484628add851dec6f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: a63768e121b74690b65effdac8bea192
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 176de76682e54fc38e6fbc0aec12cd6f
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 845a668621314ea1a071ede162a7ce16
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 2e1ab06d7a4a49feb1d2180e725b7062
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: b365c31f674f47c3bf4a60bbc25b2b3b
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 30eebc63b5ae47f0bf2253002c190e90
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 93f6e3fc569a4d8895dbaecb37fe2e01
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: aad64475e29242d9bcfc9299b327b070
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 8b3bbe80923347a9945f50cc090036c1
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 852d3d920fa74b3c9512ae6390b47fdd
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: f895704ee7064822901f281097fed4b3
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 888de07c4a0b4a1482d0d8492e4385bf
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: ae3ad7d0609f460ca77fa00c4694455e
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: a99f61a1fd824a8eb3a8545c80a10602
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 9476ed1e271a4faf88eb3c344ad2677c
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: b507bb5b3d6148738e038017e8b1ff42
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: cb7ec49e88934246a0aa538a6d5f7554
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 82a3348603ce424e9e4a13bb8044b6d8
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 4b301590a3e341fa9e1d059e0ec1dd26
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: dffb445e472746b3a85a83d5fe6d7068
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 13.11.2024 16:56
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 54e275d09ad14cdd85c0fe4e66bdef3b
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження