-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Сонячна електростанція для закладу освіти Дніпровської гімназії № 63 Дніпровської міської ради м. Дніпра з встановленням» - заходи з енергозбереження»
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-009510-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
862 296.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 311.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 311.48 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 176e0dc4511e4223b56465b952319ca7
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: c4899644c8074a24a2ae92d652c70df4
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: d5bd72dcd97c447ba39ecff4bf70a38d
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 2a251e5aaa0b4f0ca772b5c17331f095
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 5be6aaaa0afc4f28865abc841bc79c19
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 06d2c2b18fca46c894e422d17de79363
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 7b63f3c016c74b22a85fe98de1b247e1
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: ecdfa0bde8304b11ad5f737b16a269b0
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 6013cb4672e44958906e86ac70ddfb8a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: ef20db24ecb54857b2150abee8fd4f0b
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: b79e7a7eb02c48868cc1b5892229c2e6
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 63f5f6b098304137aeb2da2a64910ba0
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 5387f1ff0b764aef8c0ac5d0f0a0b7ba
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: e2daf2b0d89b40f3b2b00319f3cc657d
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 24fd7266d682446d9d6a3d8671790086
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 0805ff76c7de44fda08c3653b391ca6e
Очікуване значення :
Так
Вимоги для участі в закупівлі
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Наявність працівників відповідної кваліфікації
ID: 1765bf8bb067419f9309a898c168deb7
Критерій стосується лоту «Сонячна електростанція для закладу освіти Дніпровської гімназії № 63 Дніпровської міської ради м. Дніпра з встановленням» - заходи з енергозбереження»
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Документ
Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
ID: 316821bd223a463eb459292cf1b4c53f
Очікуване значення :
Так
Наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів)
ID: 19ad5f32f44644cda2bdbb649eeac81c
Критерій стосується лоту «Сонячна електростанція для закладу освіти Дніпровської гімназії № 63 Дніпровської міської ради м. Дніпра з встановленням» - заходи з енергозбереження»
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Документ
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)
ID: 8c131208bf2b448db262a7c4b8fbf1c8
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: bd48e546208e4dce9a91aaa743835294
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 073606ae220d4e8d9a6f71d6d7db0189
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 44046409657c48b29b1fde1d949421ad
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 2946cbfa22aa4eaba3b5a979df22bfa2
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: f775a841ab0e477a9ca61a2f03dfa28d
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Мова тендерної пропозиції українська
ID: fdef6b3f2b4c47a4b539a0526b74436e
Очікуване значення :
Так
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: 040f7b71a37c4371ae8eba9d9c4a887c
Критерій стосується лоту «Сонячна електростанція для закладу освіти Дніпровської гімназії № 63 Дніпровської міської ради м. Дніпра з встановленням» - заходи з енергозбереження»
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Під час здійснення цієї закупівлі відповідно до Особливостей застосовуються положення статті 25 Закону з урахуванням положень пункту 47 Особливостей.
Розмір забезпечення пропозиції може становити не більше 3 % від очікуваної вартості закупівлі та складає: 25 868,00 грн. (двадцять п’ять тисяч вісімсот шістдесят вісім грн. 00 коп.).
Строк дії забезпечення пропозиції складає не менше 90 календарних днів із дати кінцевого строку подання пропозицій.
Вид забезпечення пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з пропозицією.
Банківська гарантія повинна бути оформлена у відповідності до форми забезпечення пропозиції та вимог, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» з урахуванням Особливостей. Строк сплати суми гарантії: протягом 5 робочих днів.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття, видані Банком-гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта. Грошове покриття передбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Банківська гарантія подається в окремому файлі (архіві) у тому вигляді, в якому гарантія була отримана Учасником у банку. Разом з електронною банківською гарантією Учасник надає документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписує банківську гарантію та ліцензію НБУ на право здійснення банківських операцій. Ці документи повинні бути подані у вигляді сканованої копії з накладанням КЕП Банка-гаранта.
У випадку, якщо підписантом є не Голова правління, то повноваження особи, яка підписує банківську гарантію повинні бути підтверджені сканованою копією відповідного документа гаранта (доручення, тощо) з накладенням КЕП Банка-гаранта.
Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок Учасника.
Інформація для отримання банківської гарантії:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
код за ЄДРПОУ 40506248
місцезнаходження: 49000, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75.
банківські реквізити: Держказначейська служба України, м. Київ IBAN: UA 268201720355179040002095804.
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Документ
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: 516cd09d72264aa286cdef84eb5335f6
Очікуване значення :
Так
Забезпечення виконання договору
ID: d944f91cbbe74477892931d78911629f
Критерій стосується лоту «Сонячна електростанція для закладу освіти Дніпровської гімназії № 63 Дніпровської міської ради м. Дніпра з встановленням» - заходи з енергозбереження»
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Замовник вимагає від переможця внесення ним забезпечення виконання договору про закупівлю у строк не пізніше дати укладення договору про закупівлю.
Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю становить 5 % від суми договору.
Вид забезпечення виконання договору – банківська гарантія (оригінал в паперовому вигляді).
Строк дії забезпечення виконання договору про закупівлю повинен закінчуватися не раніше ніж через один місяць після закінчення строку дії договору про закупівлю.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття переможець разом з банківською гарантією має надати довідку з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття, видані Банком-гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта. Грошове покриття передбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Разом з банківською гарантією переможець надає документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписує банківську гарантію та ліцензію НБУ на право здійснення банківських операцій. Ці документи повинні бути подані у вигляді копії, завіреної Банком-гарантом. У випадку, якщо підписантом є не Голова правління, то повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені копією відповідного документа гаранта (доручення, тощо), завіреною Банком-гарантом.
Усі витрати, пов’язані з наданням забезпечення виконання договору про закупівлю, здійснюються за рахунок переможця.
Банківська гарантія повинна містити таку інформацію:
У банківській гарантії Учасник має бути зазначений як Принципал, а Замовник – Бенефіціар, а також зазначено суму та конкретний строк дії гарантії.
Гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною.
Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю після виконання учасником-переможцем договору, у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або договору про закупівлю недійсними та у випадках, передбачених пунктом 21 Особливостей, а також згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом 5 робочих днів з дня настання зазначених обставин.
Забезпечення виконання договору про закупівлю не повертається переможцю в повному обсязі у разі невиконання або неналежного виконання переможцем будь якого власного зобов’язання за Договором або дії (бездіяльність) переможця, що призведе до неможливості подальшого виконання Договору, у встановлені строки.
Інформація для отримання банківської гарантії: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
код за ЄДРПОУ 40506248
місцезнаходження: 49000, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75.
банківські реквізити: Держказначейська служба України, м. Київ IBAN: UA 268201720355179040002095804.
Дата створення: 28.10.2024 14:44
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: 7b407e75949941af8ad43b70ce570250
Очікуване значення :
Так