-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV 2008) – 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки газосигналізатора «СТРАЖ» S51A3K)
Тендер Prozorro UA-2024-06-03-001291-a
Завершена
30 690.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 306.90 UAH
мін. крок: 1% або 306.90 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 81d43ac98459445ca196ca43c195970c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 1063e328e8b249bfae517cf7c063a4bc
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 3d852b9f0c654770b47f0fa579388fb8
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: d8d9e92ea23f48229c1369077de797d8
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 4c3f708472ae4a4bbe5cf4a0265c2601
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 08735ab3b77149aeb9a12140ff41f8b9
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 1e6c9e96daeb4326b4e59ba94b400cfe
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: e92338d223a74b6ba7fe1e9006442796
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 69edd4d5691445eeb29a76d4e8990948
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 9462b6d109f547999b9a09d24c081a5e
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 8e9928363fc74b28835aad2d1664b85b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: de664b02774e498f9fd815e0fdc639d6
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 78affefb4c4d43caa0d7013277a070a7
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 213534d90030418b8387b3a30a09830a
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 268ba49243df41fb85cfd98b99747350
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: b89146fb808d4cd2b9ec4f42b453c2e4
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 97851246ca9a4ce68b717c8c2021f13a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 94609c3278b544c98c81580a3bab041d
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 491eaae02326469e92d0b8f7c93ce91f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 6fbb211160014d9faadccc2d7f6c4f48
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 515f521b74934584afc744c88117c785
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 03.06.2024 09:57
Мова тендерної пропозиції українська
ID: a510e96e0f4f4b86a11201774982773a
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження