-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків і споруд (послуги з комплексу заходів з профілактичної дезінфекції (дератизація, дезінсекція)
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-008597-a
Завершена
99 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 495.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 495.75 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 5701fc1e5d434a039b7e30298c0eafb1
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 7a6e5dcbc7e2478ba0d61f2d918c716b
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 8696ffa2f201439fbe2f529891b95044
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 66d1b2f74f6d4f9db36368bf1ce84f68
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: acf82cdfa5d24a1fa9b9856630bc2ec4
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: a1edbc9c047e4ce4a9f910c3a44dae7f
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: bef7c8ad1c8d4d90b24d182444dcf904
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 0cf04b7244b74eca8889ab4f601b07a5
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: e2b97ae05d6248d4bfcc093461eded0d
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 95c8ddc778cb4689bf9c3e76827aed1c
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 3471fbcd8816464aa52b91265e3b99c8
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 7c4c6016391745bf84dd4b15d61baec6
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: bafd2691f5de400493d9d1ea26ddd0c2
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 46380c331249455b86777a6cb2407c34
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 636312da07d9451680259019d0391d99
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 8accddbc5ca4457fa758777f4e336a01
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 086b26c82e324b76b519358651733f67
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: f6ce89f3b3294855a9266a5401652763
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: c6117c5614d240eb8e42c05a0139ca11
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 67dc647ff9364af5a98a65781cb19d44
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.01.2024 13:40
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 87c2b4295e8249168c75eed34ebf3c36
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження