-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вертикально-фрезерний, точильний верстат (ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати)
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-002521-a
Торги не відбулися
24 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 122.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 122.75 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: c6cd94f359b340ceaaf93f442fe89277
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 73ed0be3c7f44c8cbb54868cee98eb57
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: bc08f6f4b90c4fa485a24fac8cb35ff7
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: c61a84ceb77b4c42bc56f1883b403742
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: c6d821434a0249bda638200370ecaff3
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 77aa214a9ca04fe29760e37338b4e9f0
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: b6e147fc517045cda1a7c57988c26ba0
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 19863e40c8b54e1fb74874a771272c1f
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: f91bbedf454c4aec891597d589e5d9f3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: ce713464a1b24aca9de41858318d9eca
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: e2eb3185d56f4757882f71250289bec2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 7aeab45f865e4e3ebf7bfee3d756fcbe
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 1d6592bc6e3b4f51b144b21c3d1000a7
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 94bf3cf171984d24acc53abba07e1348
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 14585e00e5ff48238cfbcb60242c25ca
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: a14f455c5bd9482f8bbef9d2442b2ace
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 553cf647d4dd4053be0c211e47946622
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: a5ede91c0bb04223adbc856d61e4dfe5
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 8edf3877d8a043f9b8887d6484bdda4c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 99b3fdc55df942b59d257369ba2682ac
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 0702a98eb6a948759c2dc0019f1f9ff2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 10:20
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 7fb238e5fd284a50ba1afd906b7855fd
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження