-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Метрологічна повірка медичного обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-000834-a
Завершена
140 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 19.00 UAH
мін. крок: 0% або 19.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 8fb97e96f54441bfa4a220687852c77c
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 4c63506136a345b8819008e0ecfd8868
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 94c9a44a39354c52aa752fd44e1da9cf
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 5dc376a49bd940859e7cc8d8128ad40f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 907adc7be93d477a9052c2ccf3497247
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 4bac5e34c71b4c61a69a3cbe5179c84b
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 76cdb75769d8464c84ec701486a34fd7
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 9b21bb2abf6a48209c78e948a55b6980
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 2fcdad60e5d64a908d2b8c88186fc28d
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 3f2f01b0f699494faae11a3046a1e3c4
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: c6c3720ea5e441758a963cfbb7931ee1
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 190e52d87df64ce38e70903178d518f2
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: fbc5565d96d244bf9ebf9e32440ec557
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: c4775d5df8394221ae3e1005edef249c
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 72ffe007eebd47ae9f8c4bced8e4a558
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 6c24bc34d95244ae905ba29fb8954532
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: a8681cdcea414889a4599b2d25f1a802
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: e9a4041c3bc3444f8c0b743d664ea214
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 8e4ed69ca66e4f9a98f1266620d58fa5
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: e6ed247de5e24e7ea33de410b14112ce
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 9d8b28b444a44c959cb84051f221ad2f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 26.09.2023 09:16
Мова тендерної пропозиції українська
ID: e0bf97893056467cb894d6b77ebb21fd
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження