-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний середній ремонт примикання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С171974 /М-03/ – Терешки – Микільське – //М-03/ – Машівка – Карлівка/ на ділянці км 0+000 до автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) на ділянці км 345+465 з встановленням світлофорного об’єкту Полтавська область. Коригування (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-013357-a
Торги не відбулися
2 496 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 483.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 483.50 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 8610e538345644319adcfb7bc1e9d9bf
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: d9c7f7ddd81449ca83fbef3a4c01eca3
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 6dee1a0cbd4b4b2ba51f28f386382d9f
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 18b844dc57894f6499ea815cbcc2a35b
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 1567a9016d8149829d9668ad84ab9b3a
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 2040e786283a4030b21deb83e88504a3
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: ca7d1fad47f54d89bed4ecf38c9392b0
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 278fe3edb57c4b5f97bbabca44e8464a
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: daafe27cc67f4d50b474ff7fd41f27b3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 9700260a98cd416d8ae3883c920a3eda
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 93c2fa48e34b47588bcf8c7a2ee36c54
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 82a2d8f10cf443dd8da84d2515df492c
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 0f465df68ecb431ca739c868aeeebe7d
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 890a406ffdbf4921bf95517f3acd2a15
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 664fe553229440b9948b8c7308eddb2f
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 47002a64a91046338d07bfabe763e6d8
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: fb12ef6da2ba4c37b42de77da5a08901
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: 58751d61f9c74bdfa31935fe57e889d0
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 779f587415564974a2b8f72bc8856c17
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: de73c5ccb316431fb4c51094f93e4251
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 158c0407740749059900470480cbd4fd
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Мова тендерної пропозиції українська
ID: b9557504addb4a0fa749df87413572d3
Очікуване значення :
Так
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: 7b8c0c8581434e3b8819d77320afd6e0
Критерій стосується лоту Поточний середній ремонт примикання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С171974 /М-03/ – Терешки – Микільське – //М-03/ – Машівка – Карлівка/ на ділянці км 0+000 до автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) на ділянці км 345+465 з встановленням світлофорного об’єкту Полтавська область. Коригування (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись електронною банківською гарантією у розмірі до 3 % від очікуваної вартості, а саме: 74000 грн. (сімдесят чотири тисячі грн. 00 копійок), що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції.
Електронна банківська гарантія повинна бути оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004р. № 639 та Наказу Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України № 2628 від 14.12.2020 року: має бути із безвідкличним зобов’язанням банку відшкодувати суму гарантії протягом 5 робочих/ банківських днів за письмовою вимогою Замовника на рахунок: р/р: UA098201720344341002107034097 Державна казначейська служба України м. Київ МФО 820172.Строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути не меншим строку дії тендерної пропозиції.У разі продовження терміну дії тендерної пропозиції, дія забезпечення тендерної пропозиції повинна бути подовженою учасником на відповідний термін. Банківська установа, що надає учаснику банківську гарантію, має бути не внесена до переліку банків з тимчасовою адміністрацією у стадії ліквідації.Гарантія має надаватися банківською установою (далі – Гарант) на користь Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області», 36014, Україна, м. Полтава, вул. Зигіна, буд. 1, код ЄДРПОУ 41984916 (далі – Бенефіціара) з метою забезпечення належного виконання учасником торгів (далі – Принципал) своїх обов'язків, пов’язаних із участю останнього у закупівлі (поданням тендерної пропозиції), що проводиться відповідно до цієї тендерної документації. Разом із банківською гарантією до електронної системи публічних закупівель надаються ліцензія, видана банку (або витяг з державного реєстру банків про видачу банківської ліцензії) та документ про повноваження особи, котра підписує банківську гарантію. Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів учасника, не компенсуються Замовником, в тому числі і при відміні та скасуванні торгів. Серед обов’язкового переліку документів, обов’язок подання яких Гаранту покладається на Бенефіціара для підтвердження своєї вимоги про сплату гарантійного забезпечення, не має бути документів, отримання (надання) яких залежить від волі інших осіб, а не виключно від Бенефіціара. При цьому, документи, що стосуються проведення закупівлі (оголошення, протоколи тощо), надаються Гаранту в копіях, що засвідчуються Бенефіціаром.Умови наданої гарантії мають передбачати те, що одержана вимога (повідомлення) Бенефіціара, що надсилається, є достатньою умовою для банку-гаранта сплатити кошти Бенефіціару за гарантією, якщо така вимога (повідомлення) та документи, обумовлені в гарантії, відповідатимуть умовам, які містяться в наданій гарантії, а також отримані протягом строку дії гарантії і способом, зазначеним у гарантії.Банківська гарантія сформульована іншим чином, або яка містить відкладні умови набуття нею чинності, вважається такою, що не надана у складі тендерної пропозиції. Тендерні пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням, або надане учасником забезпечення не відповідає вимогам тендерної документації, відхиляються Замовником на підставі абз. 4 підпункту 1 пункту 44 Особливостей закупівель.
Дата створення: 25.09.2023 17:03
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: 561e48abe0344fbd821ead71b70ac44b
Очікуване значення :
Так
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження