• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Міні АЗС 5м3 (модульного типу)

Торги не відбулися

2 682 912.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 414.56 UAH

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: b6111ceedc3b4f909b273146c7ba8d33
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 47720bbd63844aa0afee6515ff715fe6  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 604f3b242e294edba1ed0f254b0eb78b  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: 1a56a2a5a98d4a95ab5af9ff080a6850
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 64e0ff2650534dd4a63ab1ed56179475  
Очікуване значення : Так  
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 06f5a8584e594ce8b6bd072f0130f6ac
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 6119dc43403146b1853415faa74c4bc6  
Очікуване значення : Так  
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 6ef10b55daa44d62be5c57663ae8b588  
Очікуване значення : Так  
Порушення справ про банкрутство
ID: f902c1c393124f8b9b9194a5bf27ae09
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 7c9b82fcaeaa436ca250c5d2e90aa8ae  
Очікуване значення : Так  
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 86b9ea8fdb0943c2839b44752c4a7763
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 06387922400648fbadc61737bf96d80e  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
ID: 2f911c725b544ff3a1d6e082364c0cc7  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 90d1cf807a0e47599f13aee07e1c9c1e
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: bcb0c20f253047d48c097244003dc806  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 0a353826c7dc46dfa0232420288c3e00
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: b7eeaf63e1984c1daa5e4f90b4e31434  
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 91893593530b42b58edd0f553e3cf05a
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 82aeb53a92414118a2e85253502ffc90  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 3e6f054775534113aaaa9e3353aad7fb
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Мова тендерної пропозиції українська
ID: bc534cfce3f34617a7168b4ddeedb4d8  
Очікуване значення : Так  
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: 157f112d512147519fd95e448fb271f5
Критерій стосується лоту Міні АЗС 5м3 (модульного типу)
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Тендерна пропозиція учасника обов’язково супроводжується документом, що підтверджує надання забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути подане у виді банківської гарантії в електронному форматі. У тексті (або колонтитулах) банківської гарантії має бути вказано посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП. При цьому, зазначений у тексті банківської гарантії підписант має співпадати з підписантом, який наклав КЕП. Забезпечення тендерної пропозиції повинні відповідати формі, затвердженій Наказом Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства від 14.12.2020 року №2628 «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» з урахуванням вимог цієї документації та Особливостей. Разом з банківською гарантією необхідно надати копію документу, що підтверджує повноваження особи, яка підписала банківську гарантію. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням кваліфікованого електронного підпису особи, що видала такий документ (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Файл електронної гарантії подається у складі тендерної пропозиції у форматі, придатному для перевірки накладення КЕП уповноваженої службової (посадової) особи банку-гаранта на такий документ. Реквізити бенефіціара: Назва: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (Військова частина 1498). Місцезнаходження: Україна, 02121, місто Київ, вулиця Світла, будинок 6. ЄДРПОУ: 14321955. Строк дії банківської гарантії має бути не менше 90 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 26 829,12 грн. (двадцять шість тисяч вісімсот двадцять дев’ять грн. 12 коп.). Пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням пропозиції, відхиляються замовником.
Дата створення: 20.09.2023 17:27
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: 3d169744ffa14aa392c87138af9d2dd7  
Очікуване значення : Так  
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження