• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пластобіт, 10кв.м.

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) без аукціону, але для оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель через авторизований електронний майданчик потрібно лише технічно зазначити розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у відсотках або в грошових одиницях. Тому Замовник вніс зазначену інформацію під час оприлюднення оголошення. Звертаємо увагу Учасників: процедура закупівлі відбувається відповідно до діючого законодавства на момент оприлюднення, а саме без аукціону (відповідно до тендерної документації Замовника). Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю не встановлюється.

Завершена

57 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 288.75 UAH

Вимоги для участі в закупівлі

Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 695bdf3a339446f59b968b9530e6f0c8
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 1f058afc7c7742c099c8735d40db8859  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією
ID: 0e08a4a121b9430a8b99bcebf97af85a  
Очікуване значення : Так  
Вчинення економічних правопорушень
ID: ae5be837f5264fef9052822e823f7e7d
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 483264a2e13241a3ade29ec06274c507  
Очікуване значення : Так  
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 8bd9d64450b84dc18eac3f0cbacc2f71
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 5746884adf2b4ceab1eee59d22da4555  
Очікуване значення : Так  
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку
ID: 5efeace45e6d46e0bfe05dfae56c03a9  
Очікуване значення : Так  
Порушення справ про банкрутство
ID: c255d9ba0a654eb0869f4e4f9e0e4e7d
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: 1338d94c4f484306bed22cd4cd917df0  
Очікуване значення : Так  
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: f048618bc1e849ebbd4c7bf2208c02d4
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 50b90fed961d41f99cbce3d74f828bfc  
Очікуване значення : Так  
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: a93c71a91ed943a197fa433603632802  
Очікуване значення : Так  
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: eca00086136e4ba38ae8a5b0620ee3d2
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4aa6e39da3064ba0a70105b0e8a0b24e  
Очікуване значення : Так  

Підстави для відхилення пропозиції

Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 007d337aee2441f698529aaa1acbd5d2
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі
ID: b9891383de674b399024a4e9cebe240b  
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 11159d4d103746b7a6b061baa778065a
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 90bdb2b5572b4015a2838c13a6136429  

Інші критерії

Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: d4fd7934c67343279957bdd9c0b2c0b0
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 11.04.2023 10:16
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 9176bafec02b4ccfb165a0bcd229bde4  
Очікуване значення : Так  
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження