-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15610000-7 "Продукція борошномельно-круп'яної промисловості" (гречка ядриця, рис шліфований)
Тендер Prozorro UA-2022-10-06-007904-a
Завершена
756 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 782.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 782.25 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: f7d79b398f3c40d0a6a688ec664f6581
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Гарантійний лист або довідку в довільній формі(Гарантійний лист або довідку в довільній формі про те, що юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.)
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 2ead282c5790405890277cac0f738130
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Гарантійний лист або довідку в довільній формі(Гарантійний лист або довідку в довільній формі про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.)
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: d9d360a4285046169c83c320d85be8e6
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: e9cbd7dbc4e646b19f7077f8c97691bf
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Інформація в довільній формі(Інформація в довільній формі про те, що учасник (вказати найменування учасника процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів)
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: 072b9f0225804791a1ad03385c1d592e
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: 8975af93ff5d4e79bfd9f9dbfa37cb33
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Інформація в довільній формі(Інформація в довільній формі про те, що учасник фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів) та не має не знятої або не погашеної у встановленому законом порядку судимості. *
*) надається на :
- особу уповноважену на підписання документів тендерної пропозиції;
- особу уповноважену на підписання договору про закупівлю.)
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: bdaf4e8a208842c789cd5fa2ab8667e0
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Інформація в довільній формі(Інформація в довільній формі про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), та не має не знятої або не погашеної у встановленому законом порядку судимості. *
*) надається на :
- особу уповноважену на підписання документів тендерної пропозиції;
- особу уповноважену на підписання договору про закупівлю.)
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 2e188d4ba18446ffa72f81d705762cc1
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 2ab6f5febb8e49649296b0226b5e60e2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
гарантійний лист або довідку в довільній формі(Гарантійний лист або довідку в довільній формі про те, що учасник процедури закупівлі який не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура.)
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: a189f5e526134dae8810550e4f6b8d4d
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: 0c50325c5a344c6b8812e61895e21909
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Гарантійний лист або довідку в довільній форм(Гарантійний лист або довідку в довільній формі, про те, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів).)
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 5c89b56aa06947dfba926ea3610c5743
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
інформація(Учасник надає інформацію щодо наявності антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони є обов’язковими відповідно до закону, із наданням копії антикорупційної програми юридичної особи та копії наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи, або інформація про відсутність антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони не є обов’язковими відповідно до закону.)
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: 3a01ef3f373d4d0aa328d77d8e9a3684
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Інформаційна довідка в довільній формі(Інформаційна довідка в довільній формі, складена учасником, про те що учасник процедури закупівлі є особою, до якої відсутнє застосування санкцій у виді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції")
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: 3cdb3b39a124492d859aa88b469382f2
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: ff713bd8504f4c8fb6d1ae3c8ff054c5
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Інформаційна довідка в довільній формі(Інформаційна довідка в довільній формі, складена учасником, про те що, службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми)
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4df8a3335ff94b60a719c5385f4af3cb
Очікуване значення :
Так
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: aae44150ee324ef78be24f6a61c7d6bf
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
Інформаційна довідка в довільній формі(Інформаційна довідка в довільній формі про відсутність (наявність*) заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)
*обов’язково вказати причини виникнення заборгованості)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: e27045f896f14987bd8558c8177c32bb
Очікуване значення :
Так
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
ID: c9b4ba75caca46faab190c48952dca33
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Причина виникнення існуючої заборгованості
ID: 8976b52acd644d169148b15f1976ee9a
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Характер існуючої заборгованості
ID: d088276cf7c743d98370ca5366df3f00
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Сума існуючої заборгованості
ID: 3ab97d2bd916473db91d59de0dea4558
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: 8fb575d3dfed4d27b4cf84d61c41307c
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: 5d926d4c315c4636968cbac2394ee6a2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 9041a35df107403890d12a02bdf00f50
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: ec72d18f6afc411a9afc49a38317bbc6
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 46bc907e498d4a919d915044c9f716cc
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 3c4e8a4342df4ab99cdc0f6a637a9d6a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Мова тендерної пропозиції українська
ID: 050a20b021d64aa7aec09e65484ea70c
Очікуване значення :
Так
Забезпечення тендерних пропозицій
ID: 6f017332fb2843aca5151408291d6cf8
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Учасник під час подання тендерної пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції (документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції).
Вид забезпечення тендерної пропозиції: електронна гарантія (банківська гарантія) подають у вигляді оригіналу електронної гарантії, яку надають одночасно з поданням тендерної пропозиції з накладанням КЕП банка- гаранта.
Гарантія обов'язково повинна свідчити про обов'язок установи, що надала гарантію, виплатити замовникові суму забезпечення тендерної пропозиції при виникненні обставин, вказаних у пункті 3 розділу III цієї тендерної документації.
Форма та зміст забезпечення тендерної пропозиції повинні відповідати вимогам наказу Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства від 14.12.2020 року №2628 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 березня 2021 року за № 275/35897 «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції».
Банківська гарантія подається учасником у складі тендерної пропозиції процедури закупівлі через електронну систему закупівель. Подання, отримання електронної банківської гарантії здійснюється відповідно до положень Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», а саме: електронний документ підписується шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису та кваліфікованої електронної печатки (у разі наявності).
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить не менше строку, протягом якого тендерна пропозиція є дійсною (пункт 4 розділу III цієї тендерної документації).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції 3% відсотка очікуваної вартості закупівлі .
22 693,50 грн. (двадцять дві тисячі шістсот дев’яносто три грн., 50 коп.) (3%)
Всі витрати по оформленню банківської гарантії здійснюються за рахунок Учасника. У підтвердження дійсності банківської гарантії надається копія ліцензії банку-гаранта та інформація про повноваження підписанта (уповноваженої особи банку-гаранта). Реквізити Замовника:
Реквізити для оформлення забезпечення тендерної пропозиції:
Назви Замовника. Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.
Місцезнаходження Замовника. Харківське шосе, 168-к,
м. Київ, 02091.
Код ЄДРПОУ: 37448113.
Державна казначейська служба України
Також надати письмове підтвердження від установи банку у вигляді листа (підписане та скріплене печаткою (у разі її використання) щодо видачі учаснику забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії стосовно саме цієї процедури закупівлі із зазначенням розміру забезпечення тендерної пропозиції у грошовому виразі (грн.). У разі продовження строку дії тендерної пропозиції, строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути продовжений учасником на відповідний строк
Усі витрати, пов'язані з оформленням та поданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів учасника.
Дата створення: 06.10.2022 14:53
Документ
електронна гарантія (банківська гарантія)(електронна гарантія (банківська гарантія) подають у вигляді оригіналу електронної гарантії, яку надають одночасно з поданням тендерної пропозиції з накладанням КЕП банка- гаранта.)
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
ID: 491d202ab96a4fb7b11949fd92bc14d3
Очікуване значення :
Так
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження