-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (послуги з лабораторних досліджень та випробувань)
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-015495-b
Торги не відбулися
345 060.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.30 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 40287a81255a47e3b9d2123381a8f957
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 3d2998bc4a3d4107aec1b34c98b0925d
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: 138b1636a001416286c4cd4a259da355
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: 31cdd45dcff0428495526413376fc2f0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: dc75ec931d3b4804bde24a006967fddc
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: e26517394b1445e29f6f0b7c3c3b436a
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 6412bc0a895b4170b00c3ad3328638ac
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: d99215659a6b4e68a551f561ac3298f0
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 0171fba7586747269db97fc76b1af8f0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: bce640bb9f074c7d866cbd5b17ab528c
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: b62c2975023441dda25b80bbc7042346
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: e7701f2aca004077931c942658412aa6
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: b2bead3fe883469eb81f23a760e23849
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 559a76606dc34f4f81762abb0e7bd430
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 4d672d00fec4468c96d4ba7cdcff724d
Очікуване значення :
Так
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: bb0691d33dfd4e158233790084d76e69
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: 14ef3029e89046e9af33dd0721bbd9cc
Очікуване значення :
Так
Учасник підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника
ID: 4233766d05f045fca4e800839d33f5f8
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Причина виникнення існуючої заборгованості
ID: 8aa9cefc99444cca94c4774a05399d49
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Характер існуючої заборгованості
ID: 4cd9f2c38583483fb8e4fb248f93c123
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Сума існуючої заборгованості
ID: 0caff5db9a1b4355a10cc3a035fece6f
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
ID: f21c18c2e33a4e749918af25f91b1672
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: a3787438e40d46199e8c061abcef0dd3
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 03a3d9b664934acfb8f0f70bf6b3a3a8
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: b86025576ea74e18ae0cdd043ad2da3e
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: a6ed4fc7ea9a4133b0e7fe87c045579f
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 6e712817611d4a4598bd3779d4b10f8a
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 17.02.2022 17:02
Мова тендерної пропозиції українська
ID: b2a2a105b1d4423f86fd36c21d7abdce
Очікуване значення :
Так
Тендерне забезпечення не вимагається
Спосіб підтвердження