-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий та сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-04-011970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300635
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КСАВЕРІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 46038978ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Лідок...×-
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Лідокаїн, розчин для інʼєкцій, 10 мг/мл, по 3,5 мл)
- ID: UA-2026-09-04-011952-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300633
Комунальне некомерційне підприємство "Більшівцівська міська лікарня" Більшівцівської селищної ради Івано -Франківського району Івано -Франквської області ЄДРПОУ: 01993397ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір сверл по металу 19од.-1-10мм- ID: UA-2026-09-04-011965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300629
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34390000-7 Приладдя до тракторів- ID: UA-2026-09-04-011961-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300627
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПІДГАЄЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02547530ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка вентиляційного каналу теплогенераторної- ID: UA-2026-09-04-011948-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300626
МОМКЗСМО ЄДРПОУ: 23410918ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (сік)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:20...×-
«Продукти харчування (сік)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «15320000-7 Фруктові та овочеві соки»
- ID: UA-2026-09-04-011968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300625
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи живлення (батарейки)- ID: UA-2026-09-04-011955-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300624
ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані), Антисептики та рідкі форми дезінфіку...×-
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані), Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
- ID: UA-2026-09-04-011957-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300623
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38554360ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приправи- ID: UA-2026-09-04-011953-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300622
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвертор (в комплекті з АКБ)- ID: UA-2026-09-04-011958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300621
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом: Лакобейц, клей...×-
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом: Лакобейц, клей монтажний
- ID: UA-2026-09-04-011960-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300620
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА ЄДРПОУ: 02214225ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверцята ревізійні ПВХ- ID: UA-2026-09-04-011944-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300614
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_311_ВО: Електричні проводи (провід ПЕТ, ПЕТВ) (44310000-6 Вироби з дроту)- ID: UA-2026-09-04-011942-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300613
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-04-011938-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300612
Відокремлений структурний підрозділ "Коломийський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 20544802ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування від нещасних випадків водія шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-04-011935-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300611
Гощанська гімназія Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 22557466ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -