-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-04-011219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299898
Вінницький окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 34455243ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного обслуговування автомобіля з використанням власних витратних матеріалів- ID: UA-2026-09-04-011210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299896
Макарівська селищна рада ЄДРПОУ: 04362183ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладд...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (сувенірні кружки з нанесеними зображеннями)
- ID: UA-2026-09-04-011218-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299893
ДЕПАРТАМЕНТ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОЄКТІВ, МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43942459ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач (Уайт-Спіріт) 0,8л Діамант; Уайт-Спіріт 0,4л Діамант- ID: UA-2026-09-04-011217-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299892
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-011208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299891
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фреза до бензотримера- ID: UA-2026-09-04-011195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299882
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний ремонт зовнішньої водопровідної мережі в гімназії № 235 ім. В. Чорновола за адре...×-
Аварійний ремонт зовнішньої водопровідної мережі в гімназії № 235 ім. В. Чорновола за адресою: вул. Кільцева дорога, 1-Б у Святошинському районі м. Києва (код ДК 021:2015-45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-011213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299879
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тен до бойлера- ID: UA-2026-09-04-011191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299878
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки та проведення освітнього тренінгу на тему: “Трансформаційне лідерство в...×-
Послуги з розробки та проведення освітнього тренінгу на тему: “Трансформаційне лідерство в медицині”
- ID: UA-2026-09-04-011205-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299877
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари- ID: UA-2026-09-04-011192-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299874
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590725ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко, сметана- ID: UA-2026-09-04-011201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299873
КУРОЗВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КАПІТОШКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37735157ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марка поштова стандартна U- ID: UA-2026-09-04-011199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299872
ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панірувальні сухарі – Код ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво: пресерви з хлібобулочн...×-
Панірувальні сухарі – Код ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво: пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-09-04-011200-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299871
КУ "Центр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 37880290ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-09-04-011190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299870
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44114014ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сердцевина до замка- ID: UA-2026-09-04-011197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299869
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико - санітарної допомоги " Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 37294246ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -