-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Алюмінієвий ролет для вікон 1950х1280мм- ID: UA-2026-09-04-002473-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291255
Військова частина 3054 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 25575569ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки безпеки- ID: UA-2026-09-04-002476-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291254
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби в селі Хухра Охтирського району Сумсько...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби в селі Хухра Охтирського району Сумської області
- ID: UA-2026-09-04-002484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291253
Чернеччинська сільська рада ЄДРПОУ: 04389940ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-04-002467-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291252
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Азотні добрива- ID: UA-2026-09-04-002468-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291249
Гніванська міська рада ЄДРПОУ: 04326075ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предмети для нагородження (Диплом (плакетка) дерев'яний)- ID: UA-2026-09-04-002464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291248
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради ЄДРПОУ: 04061814ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонний інвентар, посуд та кухонне приладдя для забезпечення функціонування харчоблоку Яс...×-
Кухонний інвентар, посуд та кухонне приладдя для забезпечення функціонування харчоблоку Ясногірського ліцею
- ID: UA-2026-09-04-002462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291247
ЯСНОГІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33213916ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 31220000-4 Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-04-002475-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291246
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення рідких побутових відходів- ID: UA-2026-09-04-002459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291245
Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982577ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення спеціальних вантажів Ярмолинецьке надлісництво- ID: UA-2026-09-04-002465-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291244
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Гнатюка в селищі Верховина Верховинської сели...×-
Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Гнатюка в селищі Верховина Верховинської селищної ради Верховинського р-ну (ДК: 50230000-6 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
- ID: UA-2026-09-04-002460-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291243
Верховинська селищна рада ЄДРПОУ: 04357294ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Впровадження системи GPS моніторингу (здійснити підключення їх до АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ...×-
Впровадження системи GPS моніторингу (здійснити підключення їх до АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ GPS.KM-TRADE.NE)
- ID: UA-2026-09-04-002461-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291242
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний центр служби крові" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02009519ДК 021:2015: 51240000-6 Послуги зі встановлення навігаційного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейс (Кепка бейсболка)- ID: UA-2026-09-04-002470-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291241
Корнинська сільська рада ЄДРПОУ: 04387243ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (НКДЦ)- ID: UA-2026-09-04-002463-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291240
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40452816ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-002456-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291239
Снятинський центр первинної медико - санітарної допомоги ЄДРПОУ: 38816907ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -