-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Рукавички 4548 трикотажні з поліурета...×-
ДК 021:2015 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Рукавички 4548 трикотажні з поліуретановим покриттям, рожеві, неповний облив (8/60) Долоні (12) /2, рукавички 4080 "Зірка" трикотажні робочі чорні з ПВХ Стандарт Долоні (11/200) /2, окуляри захисні силіконові великі )
- ID: UA-2026-09-04-006821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295560
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАРСЬКЕ УПРАВЛІННЯ БУДИНКУ РАД" ЄДРПОУ: 31818541ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари в асортименті : бланки ( особова справа та табеля успішності) для закладів освіти (...×-
Товари в асортименті : бланки ( особова справа та табеля успішності) для закладів освіти (Школа №91)
- ID: UA-2026-09-04-006825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295559
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-09-04-006822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295558
Опішнянський державний художній ліцей імені Василя Кричевського ЄДРПОУ: 26399293ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, код ДК 021:2015 « 34320000-6 Механічні запасні частини, крім дв...×-
Механічні запасні частини, код ДК 021:2015 « 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів»
- ID: UA-2026-09-04-006824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295557
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗБОРІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ" ЄДРПОУ: 21156189ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (ДК 39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2026-09-04-006813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295552
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 04543022ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-09-04-006817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295551
Черкаський міський академічний ліцей "Перспектива" ЄДРПОУ: 02139185ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир м’ягкий "Адигейський"- ID: UA-2026-09-04-006820-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295550
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
колесо до тачки 4,00"-8"- ID: UA-2026-09-04-006815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295549
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та виз...×-
Послуги з ремонту та повірки пересувних пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь
- ID: UA-2026-09-04-006803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295546
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ ЄДРПОУ: 39816845ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:48)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 27.06.2025 року № 017/03.5/5948 на стадії провадження ЦАС(С1)
- ID: UA-2026-09-04-006795-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295545
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканинні ролети- ID: UA-2026-09-04-006810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295544
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб жттньо-пшеничний різаний цільнозерновий, в упаковці (0,600 кг.)- ID: UA-2026-09-04-006801-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295542
Северинівський ліцей Северинівської сільської ради ЄДРПОУ: 26242373ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-04-006804-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295541
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр ЄДРПОУ: 04590984ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди моноліт- ID: UA-2026-09-04-006805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295540
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач для кухні COmix GEZ-104 2880000100348. Змішувач для кухні COmix ЕМ-104 2880000106...×-
Змішувач для кухні COmix GEZ-104 2880000100348. Змішувач для кухні COmix ЕМ-104 2880000106432. Монокран JIK-1-102A 6970486935209. КРАН КУЛЬОВИЙ NV-V002R.Кран кульовий ARCO SENA .
- ID: UA-2026-09-04-006814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295539
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -