-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліжко дитяче без матрацу,бук, 1400*600*300мм- ID: UA-2026-09-03-006767-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280189
Відділ освіти Пірнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44069449ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох колотий жовтий- ID: UA-2026-09-03-006750-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280185
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль- ID: UA-2026-09-03-006749-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280181
Волочиський ліцей №2 Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 06722214ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для господарства- ID: UA-2026-09-03-006745-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280179
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач HDD SATA 8.0 TB WD Red Plus 5640 rpm 256 MB- ID: UA-2026-09-03-006736-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280173
Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України ЄДРПОУ: 04591245ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за проведенням підрядних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт аварійних...×-
Технічний нагляд за проведенням підрядних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт аварійних конвойних приміщень в Радомишльському районному суді за адресою: м. Радомишль, вул. І. Франка, 4а»
- ID: UA-2026-09-03-006725-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280172
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області ЄДРПОУ: 26278626ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-03-006735-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280170
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по доставці підручників- ID: UA-2026-09-03-006733-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280169
Римачівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018184ДК 021:2015: 79800000-2 Друкарські та супутні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратног...×-
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)
- ID: UA-2026-09-03-006726-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280168
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 01181765ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021 2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (скарифікатор, пробірка для забору капіля...×-
код ДК 021 2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали (скарифікатор, пробірка для забору капілярної крові)
- ID: UA-2026-09-03-006729-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280167
КП Комунальне некомерційне підприємство"Центр первинної медико санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради" ЄДРПОУ: 40333372ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для ремонту господарським способом офісних кабінетів в адмінбудівлі Перегонівської...×-
Товари для ремонту господарським способом офісних кабінетів в адмінбудівлі Перегонівської сільської рада ,а саме кутник пластиковий із сіткою, кутник складний, кутник пластиковий 20*20,кільце шпиль
- ID: UA-2026-09-03-006727-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280166
Перегонівська сільська рада ЄДРПОУ: 04365879ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-09-03-006731-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280165
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15821150-5 - Сухарі- ID: UA-2026-09-03-006732-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280164
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15821150-5 СухаріАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до...×-
Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації та виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на вул. Олександра Довженка, 8 у Соломянському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)
- ID: UA-2026-09-03-006728-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280163
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція борошномельно-крупяної промисловості- ID: UA-2026-09-03-006724-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280162
ОЦКРОІВІП ЄДРПОУ: 42308594ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -