-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-09-02-014184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272909
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування за кодом ДК 021:2015: 15620000-0 - Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-02-014183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272908
Управління освіти Новоодеської міської ради ЄДРПОУ: 44059865ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги служби технічної підтримки програмних продуктів KBS- ID: UA-2026-09-02-014182-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272907
ЧОРНОМОРСЬКЕ БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З РОЗВИТКУ МЕЛІОРАЦІЇ, РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ПРОГРАМ ЄДРПОУ: 40817318ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банери- ID: UA-2026-09-02-014181-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272906
Корольовський академічний ліцей міста Житомира ЄДРПОУ: 46404087ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у короткостроковому семінарі "Практичний путівник змін - 2026: якбез помилок...×-
Послуги у короткостроковому семінарі "Практичний путівник змін - 2026: якбез помилок вести бухгалтерський, податковий, кадровий та військовий облік" (код ДК 021:2015 - 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-02-014179-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272904
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-014178-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272903
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С...×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141942 Буковинка -Дівче Самбірського району Лььвівської області (поточний ремонт)
- ID: UA-2026-09-02-014176-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272902
Боринська селищна рада ЄДРПОУ: 05290787ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-014177-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272901
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-02-014166-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272900
Військова частина А5090 ЄДРПОУ: 26643570ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 20:39)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-09-02-014173-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272898
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (ДК 021:2015 код 09120000-6 — Газове паливо)- ID: UA-2026-09-02-014175-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272897
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДИМЕРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 32183650ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона громадського порядку та недопущення правопорушень з боку третіх осіб в приміщенні...×-
Охорона громадського порядку та недопущення правопорушень з боку третіх осіб в приміщенні школи №33, що розташована за адресою: м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 13
- ID: UA-2026-09-02-014172-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272895
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 33 ім.В Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25922746ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-02-014171-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272894
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувачі, розетки, вимикачі- ID: UA-2026-09-02-014169-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272893
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (помідори, зелений горошок, томатна п...×-
Код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (помідори, зелений горошок, томатна паста, горох, сухофрукти)
- ID: UA-2026-09-02-014167-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272892
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26033925ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -