-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-03-002497-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275942
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапі- ID: UA-2026-09-03-002496-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275941
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “31520000-7” Світильники та освітлювальна арматура (світильник світлодіодний E...×-
ДК 021:2015 “31520000-7” Світильники та освітлювальна арматура (світильник світлодіодний ETRON Decor Power 1-EDP-617 36W 5000 K IP20 круг, LED лампа А60 10.0W 220B E27 4100K, SOKOL)
- ID: UA-2026-09-03-002466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275938
Кам'янська міська рада ЄДРПОУ: 24604168ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господар...×-
Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єктів господарювання
- ID: UA-2026-09-03-002463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275937
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавки, стільці- ID: UA-2026-09-03-002467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275932
Тернопільська міська рада ЄДРПОУ: 34334305ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги- ID: UA-2026-09-03-002475-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275931
Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради (ВОМСОЗ) ЄДРПОУ: 44258315ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-03-002487-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275929
КИЇВСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303241ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічна установка Anya AY-A1000 нижня подача води- ID: UA-2026-09-03-002480-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275928
КП Міська стоматологічна поліклініка № 5 ЄДРПОУ: 05499046ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для прибирання- ID: UA-2026-09-03-002469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275927
КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334755ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
5011 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього о...×-
5011 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Заміна кронштейна кріплення рульової колонки - автомобіля Автобус державний номер ВХ 9452 ВВ))
- ID: UA-2026-09-03-002473-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275924
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні журнали- ID: UA-2026-09-03-002468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275923
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні лампи розжарення (Світодіодна лампа 600х600)- ID: UA-2026-09-03-002462-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275922
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995108ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та ремонт картриджів- ID: UA-2026-09-03-002471-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275920
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА №2" ЄДРПОУ: 44217609ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Макарони, Код ДК 021:2015: 15850000-1: Макаронні вироби»- ID: UA-2026-09-03-002477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275919
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370030ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легк...×-
ДК 021:2015:34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів( Хрестовина Еталон)
- ID: UA-2026-09-03-002481-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275918
Барвінківське комунальне підприємство "Благоустрій" ЄДРПОУ: 35598206ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -