• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Заправка та ремонт картриджів

Завершена

7 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b5d48913c2514d68853eaf118f86239c
Внутрішній номер закупівлі: 30275920
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002471-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА №2"
Контактна особа: КНЯЗЬ ЛЕСЯ ОЛЕКСІЇВНА 380671770092 irc_shevch2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗАПРАВКА ТА РЕМОНТ КАРТРИДЖІВ
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 79058, Україна, Львівська область, Львів, пр.Чорновола В., будинок 16к На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА №2"
Ціна пропозиції 7 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f4fc78a1061144e7aa69cd671fac374e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-002471-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ЛЬВОВА №2"
Номер договору: 1/2026
Сума договору: 7 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
повідомлення про намір укласти договір 7000.pdf
pdf
Угода 7000.pdf