-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цегла червона М 125 рядова повнотіла.- ID: UA-2026-09-04-004944-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293706
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (повірка медичного обл...×-
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (повірка медичного обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-004924-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293699
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перехідник Е27, перехідник, патрон Е27- ID: UA-2026-09-04-004939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293692
Коломацька селищна рада ЄДРПОУ: 04398117ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд під час виконання робіт по проекту "Поточний ремонт ринв та водостіч...×-
Технічний нагляд під час виконання робіт по проекту "Поточний ремонт ринв та водостічних труб в Ліцеї №2 Івано-Франківської міської ради"
- ID: UA-2026-09-04-004921-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293691
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 03120000 – 8 - Продукція рослинництва, у тому числі теплично...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 03120000 – 8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (композиція із живих квітів, деталізований код- 03121210-0 - Квіткові композиції)
- ID: UA-2026-09-04-004899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293685
Шегинівська сільська рада Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371928ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гвинти- ID: UA-2026-09-04-004916-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293684
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна тяги стабілізатора автомобіль CHEVROLET CAPTIVA- ID: UA-2026-09-04-004938-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293683
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт монітора- ID: UA-2026-09-04-004928-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293679
ВОЛОДИМИРСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02125941ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні знаряддя- ID: UA-2026-09-04-004936-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293678
Вище професійне училище № 29 смт. Володимирець ЄДРПОУ: 05537503ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-04-004915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293676
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області ЄДРПОУ: 38610079ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:05)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти (буряк, цибуля, морква, капуста, яблука, лимони, огірки, помідори, апельси...×-
Овочі та фрукти (буряк, цибуля, морква, капуста, яблука, лимони, огірки, помідори, апельсини)
- ID: UA-2026-09-04-004918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293674
Хмельницький професійний ліцей ЄДРПОУ: 03071176ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09210000-4 Мастильні засоби (олива трансмісійна YUKO ТАД-17і)- ID: UA-2026-09-04-004905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293672
Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство" ЄДРПОУ: 03359687ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-09-04-004910-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293671
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер Round 50 VMR- ID: UA-2026-09-04-004907-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293669
ЧОРНООСЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20567631ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце столове куряче- ID: UA-2026-09-04-004917-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293668
ЧЕРНЯТИНСЬКА ГІМНАЗІЯ СЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26242580ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -