-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-000154-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259070
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття вул. Млинівська в с. Томахів Рівненського району Рівненської обла...×-
Поточний ремонт покриття вул. Млинівська в с. Томахів Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-09-02-000148-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259069
Бабинська сільська рада Рівненської області ЄДРПОУ: 40128400ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Turbo гранули для прочистки каналізації- ID: UA-2026-09-02-000150-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259068
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги пов'язані з утриманням прибудинкових територій (послуги ескава...- ID: UA-2026-09-02-000151-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259067
ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладка для стійки- ID: UA-2026-09-02-000147-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259066
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена прісноводна- ID: UA-2026-09-02-000145-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259064
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ" ЄДРПОУ: 08733794ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
томатна паста- ID: UA-2026-09-02-000142-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259063
НОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565313ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання за адресою: м.Ромни, вул. Гостиннодвірська, 37б- ID: UA-2026-09-02-000141-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259062
Головне управління ДПС у Сумській області ЄДРПОУ: 43995469ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рулетка- ID: UA-2026-09-02-000143-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259061
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров’я різні- ID: UA-2026-09-02-000140-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259060
Комунальне некомерційне підприємство "Маловисківська лікарня" Маловисківської міської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995203ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали реєстраційні та щоденники- ID: UA-2026-09-02-000139-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259059
Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Львівській області ЄДРПОУ: 41759514ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гібридний інвертор- ID: UA-2026-09-02-000138-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259058
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407690ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки житлової...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки житлової та громадської забудови, кадастровий номер 3221655100:02:012:0003, яка належить на праві комунальної власності територіальній громаді в особі Володарської селищної ради, загальною площею 1,1443 га, цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, яка розташована в селищі Володарка, вулиця Коцюбинського, на території Володарської селищної територіальної громади, Білоцерківського району, Київської області, на дві окремі земельні ділянки площами 0,8075 га та 0,3368 га
- ID: UA-2026-09-02-000137-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259057
Володарська селищна рада ЄДРПОУ: 04359732ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення ідентифікації ОПН, реєстрація Розрахунково-пояснювальної записки (РПЗ) в Держав...×-
Проведення ідентифікації ОПН, реєстрація Розрахунково-пояснювальної записки (РПЗ) в Державному електронному реєстрі ДСНС
- ID: UA-2026-09-02-000136-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259056
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41758238ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з державної експертизи матеріалів звіту "Геолого-економічна оцінка експлуатаці...×-
Роботи з державної експертизи матеріалів звіту "Геолого-економічна оцінка експлуатаціних запасів питних підземних вод Чудлінського водозабору (свердловини №1,2,3,4,5,6,7)
- ID: UA-2026-09-02-000135-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259054
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30536302ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -