-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-013993-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272718
Міністерство освіти і науки України ЄДРПОУ: 38621185ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медикаменти- ID: UA-2026-09-02-013990-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272715
Військова частина 2193 ЄДРПОУ: 14321819ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 1/2- ID: UA-2026-09-02-013989-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272714
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по встановленню електричного обладнання в споруді цивільного захисту (тимчасовому...×-
послуги по встановленню електричного обладнання в споруді цивільного захисту (тимчасовому укритті) в ЗДО № 40 (акумулятор до джерела безперебійного живлення)
- ID: UA-2026-09-02-013988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272713
Заклад дошкільної освіти № 40 міста Житомира ЄДРПОУ: 25305387ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-013987-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272712
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек с/м тихоокеанський потрошений без голови промислового виробництва- ID: UA-2026-09-02-013984-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272711
Заклад дошкільної освіти № 40 міста Житомира ЄДРПОУ: 25305387ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дриль-шуруповерту- ID: UA-2026-09-02-013986-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272710
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
39160000-1 Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-02-013985-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272709
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 16:14)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуг тренера в рамках заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львів...×-
послуг тренера в рамках заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львівщини при конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.»,
- ID: UA-2026-09-02-013981-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272707
КЗ ЛОР "Львівський обласний молодіжний центр" ЄДРПОУ: 25263114ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно 1/2- ID: UA-2026-09-02-013982-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272706
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до трубЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-02-013978-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272703
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 10 "ЛІНГВІСТ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24827833ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марміт- ID: UA-2026-09-02-013979-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272701
ЛИСИНИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22373894ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки (ремень приводу ріжучо...×-
ДК 021:2015: 16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки (ремень приводу ріжучого апарату косілки Альпіна ВТ-84х)
- ID: UA-2026-09-02-013975-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272700
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради ЄДРПОУ: 44094941ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-02-013973-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272699
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319145ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
клеї- ID: UA-2026-09-02-013974-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272698
Нижньо-Станівецький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189995ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -