-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення періодичного медичного огляду працівників- ID: UA-2026-08-31-000067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233313
Комунальний заклад "Вітрівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Бабчинецької сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області" ЄДРПОУ: 44117172ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке, будівельне 5л 96-053- ID: UA-2026-08-31-000066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233312
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської об...×-
Поточний ремонт прибудинкової території на проспекті Волі, 14 в місті Луцьку Волинської області (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-000065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233311
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафтопродукти- ID: UA-2026-08-31-000064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233310
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ "ПОДОЛЯНЧИК" ЄДРПОУ: 23652484ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці плетені сірі- ID: UA-2026-08-31-000063-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233309
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 18424000-7 РукавичкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської об...×-
Поточний ремонт прибудинкової території на вулиці Конякіна, 8 в місті Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000062-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233308
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у т.ч. тепличного (троянда - 72 шт.) -72 шт.- ID: UA-2026-08-31-000061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233307
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби спеціального призначення (мапа акрилова Херсонщини- 100 шт) - 100 шт- ID: UA-2026-08-31-000060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233306
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у т.ч. тепличного (троянда -51 шт.) -51 шт.- ID: UA-2026-08-31-000059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233305
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-000058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233304
Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг ЄДРПОУ: 35373963ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/вид...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами за кодом ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
- ID: UA-2026-08-31-000057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233303
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби спеціального призначення (прапор - 8 шт) - 8 шт- ID: UA-2026-08-31-000056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233302
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 43489812ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Зах...×-
Поточний ремонт зупинкового майданчика на зупинці громадського транспорту "Вулиця Захисників України", що на вулиці Захисників України, 29 в місті Луцьку Волинської області
- ID: UA-2026-08-31-000055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233301
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль, спеції, приправи. Код ДК 021:2015:15870000-7- ID: UA-2026-08-31-000054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233300
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВИПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34254377ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі за кодом ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-000053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233299
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-