-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі...×-
Квіти. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
- ID: UA-2026-08-31-005590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238890
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44153493ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне- ID: UA-2026-08-31-005599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238888
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка (ДК 021:2015 39290000-1 Фурнітура різна)- ID: UA-2026-08-31-005598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238887
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 04055914ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочі та фрукти- ID: UA-2026-08-31-005600-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238886
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Бучми, 6, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-005594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238885
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-08-31-005597-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238883
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-005588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238880
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (ремонт картоплечистки)- ID: UA-2026-08-31-005581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238875
КП "Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Електронік-Рівне" Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 31383192ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39370000-6 - Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-08-31-005573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238874
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі (стіл офісний з тумбою)- ID: UA-2026-08-31-005572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238872
Комунальний заклад "Берегівський професійний ліцей сфери послуг" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 25445170ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за виконанням робіт при будівництві об'єкта: Капітальний ремонт час...×-
Авторський нагляд за виконанням робіт при будівництві об'єкта: Капітальний ремонт частини водопроводу по вул.Ліцейна в м.Кам'янка-Бузька Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-005570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238871
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-08-31-005577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238869
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Роботи з експертизи проекту по...×-
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Роботи з експертизи проекту по об'єкту: "Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних рейок. Ххххххх Xxxxx-Xxxxxx 277 xx ПК 2-282 хх ПК 10 ххххх ххххх")
- ID: UA-2026-08-31-005582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238867
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-31-005575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238866
Комунальне підприємство "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" ЄДРПОУ: 03359747ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади- ID: UA-2026-08-31-005571-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238864
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72720000-3 Послуги у сфері глобальних мережЗавершена -