-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-013056-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271786
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІЗЯКІВСЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242150ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування та розпломбування вузла обліку газу- ID: UA-2026-09-02-013053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271782
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)
- ID: UA-2026-09-02-013050-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271781
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби код ДК 021:2015:19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-02-013047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271778
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Каналізаційні системи (Труба двошарова гофрована каналізаційна ПЕ SN8 Ø250, L=6 м)- ID: UA-2026-09-02-013046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271777
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 по талонах, паливо дизельне по талонах, згідно ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафт...×-
Бензин А-95 по талонах, паливо дизельне по талонах, згідно ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2026-09-02-013049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271776
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі- ID: UA-2026-09-02-011066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271774
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комп’ютерної програми...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комп’ютерної програми «LIMS Браво-Лабораторія»
- ID: UA-2026-09-02-013043-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271773
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 00698207ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор пісок, 800 г- ID: UA-2026-09-02-013044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271772
Комунальне некомерційне підприємство "Липоводолинська лікарня" Липоводолинської селищної рад Сумської області ЄДРПОУ: 02007561ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02) у кількості 18 штук- ID: UA-2026-09-02-013023-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271770
Військова частина А0536 ЄДРПОУ: 26615064ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 17:03)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
генератор- ID: UA-2026-09-02-013016-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271769
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реставраційний ремонт будівлі з пристосуванням горища під мансарду "Адмінбудинок -ХІХ...×-
Реставраційний ремонт будівлі з пристосуванням горища під мансарду "Адмінбудинок -ХІХ ст." Стрийський міськрайонний суд Львівської обл. на вул. Валова,12 у м. Стрий, Львівської області. Пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1048-Лв
- ID: UA-2026-09-02-013031-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271768
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26306742ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
двері міжкімнатні 80см- ID: UA-2026-09-02-013042-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271767
ГІМНАЗІЯ № 14 ІМЕНІ ВЛАДИКИ ЮЛІЯНА ВОРОНОВСЬКОГО ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22408109ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-013039-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271766
Комунальний заклад " Центр надання соціальних послуг " Добровеличківської селищної ради ЄДРПОУ: 43086091ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку А-4, 500...×-
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір для друку А-4, 500 арк.)
- ID: UA-2026-09-02-013026-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271765
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05403286ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -