• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка та відновлення картриджів)

Завершена

19 570.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.85 UAH
Номер: e1a98730891f48e8a05291038a00fd6d
Внутрішній номер закупівлі: 9983914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-21-004622-b   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" (ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ")
Контактна особа: Євгенія Сосновська +0512769220 mksuspilne@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 19 570.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 97.85 UAH
Період уточнення: 21.05.2021 11:14 - 27.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2021 11:14 - 06.06.2021 00:00
Аукціон: 07.06.2021 13:45 - 07.06.2021 14:12
Період кваліфікації: 07.06.2021 14:12 - 08.06.2021 12:46
Період завантаження договору: 08.06.2021 12:46 - 28.06.2021 12:46
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка та відновлення картриджів)
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 170 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54029, Україна, Миколаївська область, миколаїв, проспект Центральний,24-Б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Сантарекс

Оскарження: 08.06.2021 12:46 - 19.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 13 145.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 145.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2021 12:46
Відповіді на вимоги 11
Документи 51
Скарги 0
ФОП Дроган Світлана Костянтинівна
Початкова пропозиція 15 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "Лайт-сервіс"
Початкова пропозиція 15 701.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 701.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 41432eaf16e843d9963701f571d53736
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-21-004622-b-b1
Постачальник: ТОВ Сантарекс
Номер договору: 72
Сума договору: 13 145.54 UAH з ПДВ
Сума договору: 10 954.62 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 29.06.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
2021-07-01-0002.pdf
pdf
угода 1 сантарекс.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s