-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Авіаційний гас
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-002657-b
Завершена
73 332.00
UAH з ПДВ
Номер:
053e6a66e27d49baa0b6d1b0167f7632
Внутрішній номер закупівлі:
9912447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-18-002657-b
Замовник:
КП "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, МАЙДАН ПРАЦІ, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Шрам +380564092629 shram-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедури відкритих торгів за номерами UA-2021-04-20-005544-c та UA-2021-04-02-005758-b, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Згідно із Законом та потребами Замовника, передбачено здійснити Закупівлю в обсязі - 2100л, на очікувану вартість закупівлі 75 000 грн. (Сімдесят п’ять тисяч гривень) з ПДВ.
З метою організації Закупівлі, з урахуванням статті 11 Закону, відповідно до частини 2 статті 13 Закону замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону.
Отже, враховуючи вище наведене, Закупівля для Замовника може бути здійснена на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
73 332.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за партію Товару здійснюється Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування належних до сплати сум за банківськими реквізитами Постачальника, зазначених у Договорі, на підставі рахунку на оплату протягом 30 (тридцяти) банківських днів від дати поставки партії Товару на склад Покупця.Оплата здійснюється: за кошти місцевого бюджету, у разі наявності відповідного фінансування та надходження коштів на рахунок Покупця; та/або за рахунок власних коштів підприємства.Датою оплати вважається дата надходження коштів на поточний рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо авіаційне для газотурбінних двигунів JET A-1
Кількість
2100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Майдан Праці,1;вул.Тбіліська,23
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
Оскарження: 18.05.2021 10:36 - 29.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
Недериця В.М. +380670042528
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Саксаганський район ВУЛИЦЯ МЕДОВА будинок 48А
Оскарження: 18.05.2021 10:36 - 29.05.2021 00:00
Ціна пропозиції
73 332.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.05.2021 10:36
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9e26d9443694d148cbe37f79f302d01
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-18-002657-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАФТАТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30442560
-
Контактна особа:
Недериця В.М. +380670042528
-
Адреса:
50069, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Саксаганський район ВУЛИЦЯ МЕДОВА будинок 48А
Номер договору:
6553
Сума договору:
73 332.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
61 110.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
31.05.2021 11:20
Статус:
Виконаний