-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 22820000-4 Бланки (Бланки та журнали)
Тендер Prozorro UA-2021-05-17-011927-b
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - відповідно до вимог до предмета закупівлі до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Завершена
69 336.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 693.36 UAH
мін. крок: 1% або 693.36 UAH
Номер:
75d823e51dcd42098bcb54d74a1298a6
Внутрішній номер закупівлі:
9902820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-17-011927-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 7 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993842
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, буд. 4Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Вознюк +380442851372 tenderdkl7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 336.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
693.36 UAH
Період уточнення:
17.05.2021 15:53 - 21.05.2021 10:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2021 12:00 - 04.06.2021 15:00
Аукціон:
07.06.2021 12:48 - 07.06.2021 13:41
Період кваліфікації:
07.06.2021 13:41 - 09.06.2021 10:56
Період завантаження договору:
09.06.2021 10:56 - 29.06.2021 10:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - власні кошти/кошти від НСЗУ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Листок основних показників стану хворого, який знаходиться в відділенні (палаті) анестезіології і інтенсивної терапії
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003-3/о «Первинний огляд анестезіолога і протокол загального знеболювання»
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 204/о «Направлення на мікробіологічне дослідження»
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003-5/о «Протокол переливання крові та її компонентів»
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 129-11/о «Листок призначень препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів хворим, які отримують лікування в стаціонарних або амбулаторних умовах, і виконання цих призначень»
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 4 «Акт про знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, препаратів (лікарських засобів), що містять наркотичні засоби, психотропні речовини, включені до таблиць ІІ і ІІІ переліку, та (або) прекурсори, включені до таблиці ІV переліку, і кількості, що перевищує гранично допустиму»
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 7 «Журнал обліку фактично отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів постами (маніпуляційними кімнатами)
Кількість
54 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 5 «Журнал обліку відділеннями отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів»
Кількість
33 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал режиму кварцування
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 290/0 «Журнал отримання та витрат дез.засобів»
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку прання білизни та спецодягу у відділенні АІТ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Перевідний епікриз
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 207/о «Направлення № для дослідження крові на резус-приналежність і резус-антитіла»
Кількість
450 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 210/о Аналіз сечі загальний
Кількість
750 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 224/о Клінічний аналіз крові
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 212/о Аналіз сечі за Нечипоренко
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 211/о Аналіз сечі по Зимницькому
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 258/о «Робочий журнал дослідження стерильності»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 025-2/о «Талон для реєстрації заключних (уточнених) діагнозів»
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 028/о «Консультаційний висновок спеціаліста» (травмпункт)
Кількість
9000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003-6/о «Інформована добровільна згода пацієнта на проведення діагностики, лікування та на проведення операції та знеболення»
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 008/о «Журнал запису оперативних втручань у стаціонарі»
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 074/о «Журнал реєстрації амбулаторних хворих»
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 060/о «Журнал обліку інфекційних захворювань»
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 047/о «Журнал реєстрації хворих, які звернулися до травмпункту відділення щелепно-лицевої хірургії ДКЛ № 7 з травмами невиробничого характеру»
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 069/о «Журнал запису амбулаторних операцій»
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 5 «Журнал обліку відділеннями отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів»
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 058/о «Екстрене повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення»
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 366/у «Книга обліку якості передстерилізаційної обробки предметів медичного призначення»
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 257/о «Журнал контролю роботи стерилізаторів повітряного, парового, газового (автоклаву)»
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 007/о «Листок обліку руху хворих і ліжкового фонду стаціонару»
Кількість
1200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Заявка на харчування
Кількість
1300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 028/о «Консультаційний висновок спеціаліста»
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Анкета-опитувальник для пацієнта
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 095/о «Довідка №_____ про тимчасову непрацездатність студента навчального закладу I-VI рівнів акредитації, про хворобу, карантин і інші причини відсутності дитини, яка відвідує загальноосвітній начальний заклад, дошкільний навчальний заклад»
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№025/о «Медична карта амбулаторного хворого № ___»
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003-2/о «Карта хворого денного стаціонару поліклініки… № ____»
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 029/о «Журнал обліку процедур» (поліклініка)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 029/о «Журнал обліку процедур» (стаціонар)
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 9-3 «Книга складського обліку запасів»
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку відпрацьованих годин бактерицидних ламп
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 108-1/о «Журнал реєстрації аварій при наданні медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та роботі з ВІЛ-інфікованим матеріалом»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 250 «Журнал обліку використання дезінфікуючих засобів»
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку здачі на пральню та отримання білизни у відділеннях з пральні
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 498 -10/0 «Журнал реєстрації температурного режиму в холодильнику (морозильній камері)»
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал показників гігрометра
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бланк ультразвукове дослідження щитоподібної залози
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бланк ультразвукове дослідження сечового міхура
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 004/о «Температурний листок»
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Листок внутрішньовенних вливань
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003-4/о «Листок лікарських призначень» (нефрологія)
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 001/о «Журнал обліку прийому хворих у стаціонар та відмов у госпіталізації»
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003-4/о «Листок лікарських призначень»
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003/о «Медична карта стаціонарного хворого (нефрологічне відділення) № ______»
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003/о «Медична карта стаціонарного хворого(педіатричне відділення) № _______»
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003/о «Медична карта стаціонарного хворого (новоутворення) № ______»
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003/о «Медична карта стаціонарного хворого (дефект) № ______»
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003/о «Медична карта стаціонарного хворого (травма) № ______»
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 003/о «Медична карта стаціонарного хворого (запальні) № ______»
Кількість
700 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бланк ознайомлення з правилами перебування пацієнтів та відвідувачів у КНП «ДКЛ № 7»
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 005/о «Листок реєстрації переливання трансфузійних рідин»
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Бланк ультразвукове дослідження органів черевної порожнини
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку видачі інструкцій з охорони праці на підприємстві
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал реєстрації інструкцій з охорони праці на підприємстві
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 6 «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці»
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал бракеражу готової продукції (згідно зразка)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Заявка на компоненти, препарати крові та вироби медичного призначення
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№129-6/о «Журнал обліку препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у відділеннях і кабінетах лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я»
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№129-7/о «Журнал обліку препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на постах відділень лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я»
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку хворих у ВАІТ
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку загальних анестезій у відділення променевої діагностики
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку проведення наркозів в операційній
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№510-5/о «Журнал реєстрації температури та відносної вологості в приміщенні»
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку ШВЛ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 270/0 «Журнал обліку руху заразного матеріалу (мікроорганізмів, токсинів, отрут, взірців з підозрою на зараження)»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 414/0 «Робочий журнал мікробіологічних досліджень повітря»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 381/0 «Робочий журнал мікробіологічних досліджень змивів»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 383/0 «Робочий журнал мікробіологічних досліджень питної води»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал чергового лікаря
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 036/о «Журнал реєстрації листків непрацездатності»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал оперативного контролю за станом охорони праці ОП 2
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Анкета для пацієнтів (для надання медичного обстеження МРТ/КТ)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
039/о «Відомість обліку відвідувань в поліклініці (амбулаторії), диспансері, консультації, вдома»
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Направлення на ЕКГ
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Направлення до фізкабінету
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку прання білизни та спецодягу у відділенні ЩЛХ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал обліку і графік проведення генеральних прибирань
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 044/о Карта №_____ хворого, який лікується у фізіотерапевтичному відділенні (кабінеті)
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Книга складського обліку лікарських засобів та медичних виробів
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
№ 223/о Аналізу спинномозкової рідини
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Журнал реєстрації інструктажів по радіаційній безпеці
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 5 Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Додаток 26 Журнал реєстрації осіб, що потерпіли від нещасних випадків (гострих професійних захворювань (отруєнь) на виробництві
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пилипенко Жанна Миколаївна
Оскарження: 09.06.2021 10:56 - 12.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2768002622
-
Контактна особа:
Пилипенко Жанна 380672746155, 380672746155 pilip_mv@ukr.net
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, Мала Виска, вулиця Шевченка, будинок 7а кв. 21
Оскарження: 09.06.2021 10:56 - 12.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
39 883.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 270.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2021 10:56
Документи
21
Скарги
0
ФОП Шлюпенков Олександр Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2919312898
-
Контактна особа:
Шлюпенков Олександр Анатолійович +380682066854 aprint7@ukr.net http://aprint.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, ж/м Сокіл ,буд 1
Початкова пропозиція
35 969.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 275.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ТЕРНО-ГРАФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24635074
-
Контактна особа:
Іван Максимів 0679097976 terno-graf@ukr.net
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 18
Початкова пропозиція
42 199.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ПП "ЛІСГУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34672440
-
Контактна особа:
Олег Быкодёров +380951253516 lisgum@ukr.net
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 62, квартира 8
Початкова пропозиція
43 400.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ФОП Волошко Марина Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2901023766
-
Контактна особа:
Волошко Марина Олександрівна +380462970058 m.o.voloshko@gmail.com
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул.Кривоноса, 41
Початкова пропозиція
44 032.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
ПП Бланкодрук
×
-
Код ЄДРПОУ:
30552319
-
Контактна особа:
Некрасова Олена Сергіївна +380445993633 Blankodruk2007@ukr.net
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Проспект Перемоги, 74, кв.1
Початкова пропозиція
47 304.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 304.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ПП Мале приватне багатопрофільне підприємство "ГОРДОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16295262
-
Контактна особа:
Прохоренко Віталій Анатолійович +380445013569 gordon-tip@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Щорса, 15, корп. 3
Початкова пропозиція
55 860.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b992adb9dea44da95f27091c62daa5f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-17-011927-b-b1
Постачальник:
ФОП Пилипенко Жанна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2768002622
-
Контактна особа:
Пилипенко Жанна 380672746155, 380672746155 pilip_mv@ukr.net
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, Мала Виска, вулиця Шевченка, будинок 7а кв. 21
Номер договору:
127/06
Сума договору:
35 270.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.06.2021 12:00
Статус:
Виконаний