-
Переговорна процедура
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Колісний екскаватор-навантажувач
Тендер Prozorro UA-2021-05-14-004528-b
Колісний екскаватор-навантажувач
Завершена
2 590 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
593c4548618742beb1d80d002bf3160c
Внутрішній номер закупівлі:
9880346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-14-004528-b
Замовник:
ВККУ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21183364
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, ВУЛИЦЯ УШАКОВА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлухін Юрій Анатолійович +380950330756 buh.wkku@ukr.net https://zakupivli24.pb.ua/prozorro/company/UA-EDR/21183364
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
1. UA-2021-04-01-001215-b, Дата оприлюднення 01 квітня 2021, Дата відміни 17 квітня 2021 10:24, Причина відміни: Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
2. UA-2021-04-20-009036-a, Дата оприлюднення 20 квітня 2021, Дата відміни 06 травня 2021 16:24, Причина відміни:Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
2 590 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 590 000.00 Колісний екскаватор-навантажувач