-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-05-14-003553-c
Торги відмінено
283 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 748.10 UAH
мін. крок: 0.3% або 748.10 UAH
Номер:
b71911967c2646568fa2abf0dad0a9cf
Внутрішній номер закупівлі:
9869845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-14-003553-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44136504
-
Адреса:
23126, Україна, Вінницька область, село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Альона Мельник +380977266051 melnikalyona14011995@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
283 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2021 10:59 - 20.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2021 10:59 - 30.05.2021 10:53
Аукціон:
з 31.05.2021 14:19
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
e64a26906ee043ec8cf49dd0121de2fd
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Скорочення суми видатків на даний товар
Період оскарження:
14.05.2021 12:55 - 25.05.2021 00:00
Дата опублікування:
14.05.2021 12:55
Дата виконання:
25.05.2021 00:03
Статус:
Виконано
Номер:
2f3a50e9e7c843f4b0eefba9398743f1
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Скорочення суми видатків на даний товар
Дата опублікування:
14.05.2021 12:47
Дата виконання:
14.05.2021 12:47
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴74 810.00 Електрична енергія для закладів дошкільної освіти Відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
- Лот №2 ₴208 830.00 Електрична енергія для закладів загальної середньої освіти Відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради