-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Петрівка Друга, Олександрівський район.Заміна вікон та дверей (молоткових), заміна опалювальної системи.
Тендер Prozorro UA-2017-06-06-001085-a
Торги не відбулися
2 268 087.41
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 680.87 UAH
мін. крок: 1% або 22 680.87 UAH
Номер:
361a777016774c3794c7f7d46dbb97ea
Внутрішній номер закупівлі:
985113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-06-001085-a
Замовник:
Відділ освіти Олександрівської районної державної адміністрації Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142595
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, смт Олександрівка, вул. Самарська, 20, смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доценко Наталя Анатоліївна +380626921803 alexotdelobrazov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 268 087.41 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 680.87 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 669.65 UAH
Період уточнення:
06.06.2017 17:20 - 11.06.2017 17:25
Період прийому пропозицій:
06.06.2017 17:20 - 21.06.2017 17:25
Аукціон:
22.06.2017 13:24 - 22.06.2017 13:45
Період кваліфікації:
22.06.2017 13:45 - 05.07.2017 16:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Петрівка Друга, Олександрівський район.Заміна вікон та дверей (молоткових), заміна опалювальної системи.
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.07.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
84012, Україна, Донецька область, Олександрівський район, с. Петрівка Друга, вул. Радянська, буд.4,
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦШАХТОБУД"
Оскарження: 22.06.2017 13:45 - 11.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32897268
-
Контактна особа:
Панченко Олександр Анатолійович +380951380438 happy-pasad@ya.ru
-
Адреса:
85001, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ДОБРОПІЛЛЯ, ВУЛ ШЕВЧЕНКА Д. 12 КВ. 33
Оскарження: 22.06.2017 13:45 - 11.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 891 345.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 694 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.06.2017 17:02
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗАБУДОВНИК"
Оскарження: 30.06.2017 17:02 - 16.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40038490
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗАБУДОВНИК" +380508695678 ukrzabudovnik@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 93120, Луганська обл., місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 63
Оскарження: 30.06.2017 17:02 - 16.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 124 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.07.2017 16:09
Документи
40
Скарги
0