• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Контейнери для роздільного збору відходів

Торги відмінено

3 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 500.00 UAH
Номер: eb0fdab794d243b4ad6f9947362c2e1e
Внутрішній номер закупівлі: 9841414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-12-014076-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Бєлова-Костяна +380577251992,+380577280219 oksana4426@gmail.com http://www.mkpv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 500.00 UAH
Період уточнення: 12.05.2021 19:22 - 18.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2021 19:22 - 28.05.2021 12:00
Аукціон: з 31.05.2021 14:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для роздільного збору відходів Номенкладурна позиція: код за ДК 021:2015 – 44619000-2 Інші контейнери (контейнери для роздільного збору відходів)
Код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Кількість 45 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 62301, Україна, Харківська область, Дергачівський р-н, Дергачівський полігон ТПВ На карті

Інформація про скасування

Номер: 27cfbf504bdd46f6b1411d6afee1f918
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: при внесенні данних у річний план не відобразився КЕКВ
Період оскарження: 14.05.2021 14:11 - 25.05.2021 00:00
Дата опублікування: 14.05.2021 14:11
Дата виконання: 25.05.2021 00:01
Статус:
Виконано