-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці)
Тендер Prozorro UA-2021-05-12-012516-b
Торги не відбулися
33 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 338.20 UAH
мін. крок: 1% або 338.20 UAH
Номер:
6e886c6341de4344a93ab16eadde5e11
Внутрішній номер закупівлі:
9839267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-12-012516-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М БАХМУТ Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.blil@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
338.20 UAH
Період уточнення:
12.05.2021 16:34 - 18.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2021 16:34 - 28.05.2021 00:00
Аукціон:
з 28.05.2021 11:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’якоть яловичини 1 гатунку
Кількість
52 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
м’ясо свійської птиці 1 гатунку
Кількість
322 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВАРЯНИК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753903457
-
Контактна особа:
Олексій Варяник +380991571714 varyanik.alex@gmail.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 82, квартира 31
Початкова пропозиція
31 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 950.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
59
Скарги
0