-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15540000-5 «Сирні продукти» (Сир твердий; Сир кисломолочний; Сир м’який «Фета»; Сир плавлений)
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-006815-b
Завершена
415 682.00
UAH з ПДВ
Номер:
387055681b324172b40c598df47512e5
Внутрішній номер закупівлі:
9820854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-11-006815-b
Замовник:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Чкалова, 17, Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., 61070
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корелова Тетяна Анатоліївна 380669398066 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
415 682.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється по факту поставки Товару. Остаточний строк оплати Товару складає 7 (сім) банківських днів з моменту належної поставки Товару. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Державного бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
сир кисломолочний
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сир м’який «Фета»
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Сир плавлений
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Слов'янка"
Оскарження: 27.05.2021 09:26 - 07.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31073325
-
Контактна особа:
Швецов В.О +3803004037
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, Молодіжна 6/1
Оскарження: 27.05.2021 09:26 - 07.06.2021 00:00
Ціна пропозиції
364 116.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2021 09:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
20d00f158cc94b6684590dbae2f95cb1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-11-006815-b-c1
Постачальник:
ПП "Слов'янка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31073325
-
Контактна особа:
Швецов В.О +3803004037
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, Молодіжна 6/1
Номер договору:
Т20/21
Сума договору:
64 404.49 UAH з ПДВ
Сума договору:
53 761.41 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.06.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
10.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний