• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги. (Забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення).

ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги. (Забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення).

Завершена

1 485 410.40 UAH з ПДВ
Номер: 253e052577d2465f818f812184aafd96
Внутрішній номер закупівлі: 9818094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-11-004869-b   
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м.Києва
Контактна особа: Корнієнко Яніна Володимирівна 380442349834, 380442882213 tcso.gol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: На офіційному майданчику електронної системи публічних закупівель України ProZorro було двічі відмінено процедуру відкритих торгів по закупівлі: Код ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги. (Забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом, що відображено в звітах про результати проведення процедури закупівлі ID: UA-2021-04-01-003669-c, UA-2021-04-19-003352-a.
Очікувана вартість: 1 485 410.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги. (Забезпечення безкоштовним харчуванням малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення).
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 17496 послуга
Період постачання до 20.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АС ТРЕЙД"

Оскарження: 11.05.2021 16:49 - 22.05.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 485 410.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2021 16:49
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ec65668a36a14105ac8524da7ccbb728
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-11-004869-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "АС ТРЕЙД"
Номер договору: 52
Сума договору: 1 292 857.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 077 381.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 24.05.2021 10:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 52.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
Допка ТУРБОТА №1 від 17.11.21.pdf
p7s
sign.p7s