-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-000495-a
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації.
Торги не відбулися
5 542 518.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 55 425.18 UAH
мін. крок: 1% або 55 425.18 UAH
Номер:
dec6ad8bc9a84cffa8b99a7228cd45a3
Внутрішній номер закупівлі:
9788118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-000495-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна +38(044)2076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 542 518.24 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
55 425.18 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
165 000.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 10:06 - 28.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 10:06 - 07.06.2021 10:00
Період прекваліфікації:
07.06.2021 10:02 - 23.06.2021 00:00
Аукціон:
з 23.06.2021 15:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, на підставі наданого Постачальником рахунку на оплату Товару, протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних... Settlements are made by non-cash transfer of funds to the current account of the Supplier specified in this Agreement, on the basis of the invoice provided by the Supplier for payment of the Goods, within 90 (ninety) calendar days from the date of signing by the authorized representatives of the Parties.. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до умов Тендерної документації. Terms of the tender guarantee: is defined in tender documentation. Category: A legal entity that operates in one or more specific business areas Місцезнаходження: Україна, Київська область, Київ, 01001, площа Івана Франка, будинок 5 Location: Ukraine, 01001, Kyiv, Ivan Franko Sq, house 5. Застосовані критерії оцінки – ціна 100%. Applied evaluation criteria – price 100%. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель. Date and time of disclosure of tender offers: is filled automatically by Procurement system
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина тракторна 6,50-16 Т-40 Всесезонна
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 8,25-15
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 9,00-16
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 9,00-20 МТЗ, ЮМЗ Всесезонна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 9,50-32 Всесезонна (для Т-25)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 11,2-20 Всесезонна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 12,4-24 Всесезонна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 15,5-38 Всесезонна (для МТЗ)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 16,9-38 Всесезонна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина тракторна 21.3-24 Всесезонна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 155/70 R13 (для причепа Фермер) Всесезонна
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 175/70 R13 Літо
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 175/70 R13 Зима
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 175/70 R-14 Літо
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 175/70 R-14 Зима
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 185/65 R-14 Літо
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 185/65 R-14 Зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 185/75 R16C Всесезонна
Кількість
142 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 185/75R16 БЦ-24 104/102N
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/60 R16 Літо
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/60 R16 Зима
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/65 R15 Літо
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/65 R15 Зима
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/70 R15C Літо
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/70 R15C Зима
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/75 R16С Літо
Кількість
146 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 195/75 R16С Зима
Кількість
146 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 205/55 R16 Літо
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 205/55 R16 Зима
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 205/60 R16 Літо
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 205/60 R16 Зима
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 205/65 R15 Літо
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 205/65 R15 Зима
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/55 R16 Літо
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/55 R16 93T Зима
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/55 R17 Літо
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/55 R17 Зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/60 R16 Літо
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/60R16 Зима
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/65 R15 Зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/65 R16 Літо
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/65 R16 Зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/65 R17 Літо
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/65 R17 Зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/70 R15C Літо (для Peugeot Boxer)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/70 R15C Зима (Peugeot Boxer)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/70 R16 Літо
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/70 R16 Зима
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 215/75 R17,5 Всесезонна
Кількість
92 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 235/65 R16 Літо
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 235/65 R16 Зима
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 235/75 R17,5 Всесезонна
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 240 R508 Всесезонна
Кількість
46 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 260R508 Всесезонна
Кількість
52 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 275-70 R22,5 Всесезонна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 280R-508 Всесезонна
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 320 R 508 Всесезонна
Кількість
84 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 9 R 22.5 (295/75 R22,5) Рульова Всесезонна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 9 R 22.5 (295/75 R22,5) Універсальна Всесезонна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 11 R22,5 Всесезонна
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 12 R22,5 Всесезонна
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 245/70 R19,5 (для МАЗ-226 автобус) Всесезонна
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 315/80 R22,5 Всесезонна
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна (для IVECO IEML180-060БМ), 295/80 R22,5 Всесезонна
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера Автомобільна R16
Кількість
152 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера Автомобільна 240-508
Кількість
42 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера Автомобільна 260-508
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера Автомобільна 320-508
Кількість
72 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера автомобільна 16.9-28
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фліпер колісний 6,7 - 20 (240*508, 260*508)
Кількість
102 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фліпер колісний 7,7 - 20 (280*508, 320*508)
Кількість
96 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера 23х5 РR 10 БДС 10612-74 до електрокари
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Покришка 23х5 РR 10 БДС 10612-74 до електрокари
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 7.50-20
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шини для автонавантажувача 8,15-15 передні
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина для автонавантажувача 6,50-10 задні
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина автомобільна 240*381 R (8,25 R15) в комплекті з камерою
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укравтозапчастина
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Бичкова Наталія Юріївна +380504416970 bychkova@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.06.2021 18:36
Відповіді на вимоги
12
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33010822
-
Контактна особа:
Елена Луценко +380996673913 lucenko.elena@omega-auto.biz
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, селище міського типу Васищеве, ВУЛ. ПРОМИСЛОВА, будинок 1
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.06.2021 18:37
Відповіді на вимоги
12
Документи
73
Скарги
0
ТОВ "ХАРЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36627379
-
Контактна особа:
Ольга +380509713143 akkumshina@i.ua
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, м. Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 41 А
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.06.2021 18:38
Відповіді на вимоги
12
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛІПАРТС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819207
-
Контактна особа:
Симонян Арман Миколайович 380675215535, 380675215535 poliparts.ua@gmail.com
-
Адреса:
03186, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 15 А
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.06.2021 18:38
Відповіді на вимоги
12
Документи
26
Скарги
0
ТОВ Авторинок на Кільцевій
×
-
Код ЄДРПОУ:
37141713
-
Контактна особа:
Шевченко Марина Дмитрівна +380992283686 ukrshintorg@gmail.com
-
Адреса:
03058, Україна, Київська область, Київ, 03058 м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 22-Б
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
17.06.2021 18:39
Відповіді на вимоги
12
Документи
35
Скарги
0