• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо

так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України

Торги не відбулися

696 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 696.40 UAH
Номер: f4e3774d95c94714866570b929ef9608
Внутрішній номер закупівлі: 977607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-06-26-000499-b   
Замовник: Комунальний заклад Новоолександрівський обласний дитячий гастроентерологічний санаторій Херсонської обласної ради
Контактна особа: Ілона Володимирівна Задніпряна +380553322379 gastro-san@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 696 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 696.40 UAH
Період уточнення: 26.06.2017 11:14 - 03.07.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2017 11:14 - 13.07.2017 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 136 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 74231, Україна, Херсонська область, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7 На карті
Тверде паливо (брикет торф'яний)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 93 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 74231, Україна, Херсонська область, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
TОВ Облтопвугілля
Початкова пропозиція 689 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
689 900.00 UAH з ПДВ
Документи 7
Скарги 0