-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ЛОТ № 1 код - 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 2 код - 33651000-8 – Загальні протиінфекційнй засоби для системного застосування та вакцини; ЛОТ № 3 код – 33690000-3 – Лікарські засоби різні; ЛОТ № 4 код – 33610000-9 – Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового трак ту та розладів обміну речовин; ЛОТ № 5 код– 33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2021-05-05-001034-b
Завершена
469 938.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 117.95 UAH
мін. крок: 0% або 117.95 UAH
Номер:
c7fa10b3542b47429edc6df1470b51a1
Внутрішній номер закупівлі:
9761351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-05-001034-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гогіна Валентина Володимирівна +380613823665 kamenkahospital@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
469 938.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2021 14:37 - 11.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2021 14:37 - 21.05.2021 14:42
Аукціон:
24.05.2021 11:05 - 24.05.2021 16:06
Період кваліфікації:
24.05.2021 16:06 - 26.05.2021 12:48
Період завантаження договору:
25.05.2021 10:49 - 14.06.2021 10:49
Тендерна документація
- Лот №1 ₴208 177.00 Протитромбозні засоби;
- Лот №2 ₴58 945.00 Загальні протиінфекційнй засоби для системного застосування та вакцини
- Лот №3 ₴129 676.00 Лікарські засоби різні
- Лот №4 ₴49 550.00 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового трак ту та розладів обміну речовин
- Лот №5 ₴23 590.00 Антисептичні та дезінфекційні засоби